Известия за новите обяви от СЪНОТЕХ ЕООД
07.02.2024, Ref.No:OMMAEE02
star star star star star
Електроинженер фотоволтаични централи, СЪНОТЕХ ЕООД
  • location_onИхтиман
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Електроинженер фотоволтаични централи

SUNOTEC е пазарен лидер в изграждането на соларни фотоволтаични (PV) централи в Европа. Създадена през 2012 г., компанията е изпълнила повече от 500 проекта за комунални услуги през последните 10 години. С изграден общ капацитет от над 6,6 Гигавата, SUNOTEC допринесе значително за устойчивия и зелен енергиен микс в Европа, Африка и Близкия изток. Към настоящия момент компанията има повече от 1400 служители и е базирана в София/ България и Мюнхен/Германия.

Във връзка с разширяване на дейността и откриване на нова локация в Ихтиман търсим да назначим Електроинженер фотоволтаични централи

Отговорности:

- Извършва оперативни превключвания в обектите под ръководството и координацията на деж.оперативен персонал в диспечерски център на фирмата
- Осъществява ремонтни и аварийно-възстановителни работи по съоръжения ВН, СрН, НН в обектите
- Извършва периодично профилактично обслужване съгласно експлоатационни инструкции и по предписание на производителя на оборудването
- Да издава наряд или нареждане; да бъде отговорен ръководител; изпълнител на работа; наблюдаващ съгласно ПБЗРЕУЕТЦЕМ.
- Да дава нощни/денонощни домашни дежурства по график.
- Да участва в аварийно-ремонтна група и да посещава обект при: нареждане на оперативен и ръководен персонал; възникване на аварийна ситуация в обект за оглед и при възможност за ограничаване и/или отстраняване на повредата.
- Своевременно информира ръководния и техническия персонал за настъпили събития

Изисквания:

- Висше електротехническо образование
- Опит в електроенергетиката – минимум 3 години
- V кв. група по ПБЗРЕУЕТЦЕМ
- Шофьорска книжка кат. B
- Възможност за ежедневни пътувания и командировки при необходимост
- Организационни умения
- Умение за работа в екип
- Опит в областта на фотоволтаичните централи се счита за предимство

Ние предлагаме:

- Трудов договор на пълно работно време;
- Атрактивно заплащане;
- Допълнителен пакет социални придобивки;
- Коректно отношение от страна на работодателя;
- Работа в професионална, приятелска и динамична среда.

При интерес от Ваша страна, моля изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

Предоставянето на личните данни е доброволно; тяхното обработване, ползване в процеса на подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.
Kандидатствай
Кандидатствайте със съхранените във вашия акаунт CV-та и файлове.
Кандидатствай без акаунт
Кандидатствайте, като попълните формата на следващата стъпка, без да е необходимо да имате регистрация.
Препрати
Ново: Готов ли си за интервюто?
Подготви се с AI

Питаш ли се какви въпроси ще ти зададат на интервюто за тази обява? Виж какво мисли ChatGPT.
СЪНОТЕХ ЕООД
SUNOTEC is an internationally operating and fast-growing company in the photovoltaic (PV) construction Industry. Established in 2012, SUNOTEC now operates all around the world and has delivered more than 500 utility turnkey solar PV plants.
  • calendar_today В България от 2013 *
  • people_alt 636 служители *
* Данните за брой служители и година на основаване са на базата на информация от Търговския регистър и НОИ. Последна актуализация 12.2023

Проблем с обявата
Обява: Електроинженер фотоволтаични централи
Организация: СЪНОТЕХ ЕООД
Този сайт е защитен от reCAPTCHA и се прилагат Политиката за поверителност и Общите условия на Google.
Ето въпросите, които ChatGPT мисли, че може да ти зададат по време на интервюто: