Известия за новите обяви от ЮРИДИЧЕСКО ДРУЖЕСТВО - АД
11.09.2023
star star star star star
Офис сътрудник, ЮРИДИЧЕСКО ДРУЖЕСТВО - АД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Офис сътрудник

Адвокатско дружество обявява свободно място за позиция "Офис сътрудник". Дружеството търси да присъедини към своя екип мотивирана и отговорна личност.

Основни задължения:
- Приемане и разпределяне на телефонни обаждания;
- посрещане и настаняване на клиенти на дружеството;
- получаване, класифициране и обработване на текущия поток от информация и документация на дружеството;
- планиране на пътувания, хотелски и самолетни резервации;
- осъществяване на контакт с куриери и доставчици;
- работа с офис техника;
- изпълняване и на други конкретно възложени задачи.

Изисквания към кандидата:
- Висока езикова и компютърна грамотност, компетентно боравене с офис техника;
- владеене на писмен и говорим английски език;
- комуникативност, добре развити умения за водене на разговор;
- мотивация, отговорност, организираност, оперативност и бързина на работа, желание за работа в екип при динамични условия;
- желание за развитие и сътрудничество, колегиалност и високо чувство за отговорност;
- умения за съхранение, правилно и своевременно предаване на информация;
- адаптивност, емоционална устойчивост, коректност, издръжливост в стресови ситуации и под напрежение;
- дискретност и пълно съблюдаване на изискванията за конфиденциалност;
- опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Компанията предлага:
- Отлични условия на труд;
- добро възнаграждение;
- дългосрочни трудови отношения;
- отлични възможности за придобиване на допълнителен практически опит.

В случай, че проявявате интерес, очакваме да ни изпратите актуална автобиография и снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при условията на пълна конфиденциалност. Кандидатстването по тази обява е равнозначно на съгласие с разкриването на лични данни за целите на обявата, като след изтичане на 1-месечен срок от започване на работа на избрания кандидат, автобиографиите ще бъдат заличени и данните за кандидатите няма да бъдат налични и достъпни.

Само кандидати, отговарящи на посочените изисквания, ще бъдат поканени на интервю.
Препрати
11.09.2023
ЮРИДИЧЕСКО ДРУЖЕСТВО - АД
Правни и юридически услуги
Проблем с обявата
Обява: Офис сътрудник
Организация: ЮРИДИЧЕСКО ДРУЖЕСТВО - АД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.