Известия за новите обяви от БГ Лайн 2014 ЕООД
25.01.2023, Ref.No:шоф22
star star star star star
Шофьор - доставчик - разносна търговия, БГ Лайн 2014 ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит

Шофьор - доставчик - разносна търговия

Фирма в гр. София, занимаваща се с производство и дистрибуция на захарни изделия, търси да назначи служители на длъжност "Шофьор - доставчик".

Отговорности:
- Товаро - разтоварни дейности при приемане и издаване на стока.
- Извършва доставки на стоки до търговските обекти на клиентите и отговаря за отчетността на парите и документите.

Предлагаме:
- Трудов договор
- Заплата над средната за позицията
- Допълнителни парични бонуси

Професионални изисквания:

- Минимум средно образование
- Правоспособност за управление на МПС, кат. В / чиста шофьорска книжка /
- Активен шофьор
- Добро ориентиране по карта
- наличие на опит на подобна позиция, ще се счита за предимство

Ще се свържем само с кандидати които отговарят на изискванията.
Препрати
БГ Лайн 2014 ЕООД
Производство, Търговия
Проблем с обявата
Обява: Шофьор - доставчик - разносна търговия
Организация: БГ Лайн 2014 ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.