Известия за новите обяви от Джи и Ем ЕООД
25.01.2023
star star star star star
ПОМОЩНИК ОПЕРАТОР В МЕБЕЛЕН ЦЕХ, Джи и Ем ЕООД
  • location_onВарна
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1200 до 1400 BGN (Нето)
  • beach_accessОтпуск 20 дни

ПОМОЩНИК ОПЕРАТОР В МЕБЕЛЕН ЦЕХ

ДЖИ И ЕМ ЕООД -
търси да назначи:
помощник оператори в мебелен цех.

Цехът се намира на адрес: гр. Варна, ул."Прилеп" 74 - Складова база "Айсберг".

Изисквания:

- Средно образование
- Желание за работа
- Изпълнителност и отзивчивост
- Умение за работа в екип

Отговорности :

- Помага на оператора на машината
- Подрежда готовата продукция
- Поддържа реда и хигиената на работното място

Фирмата предлага :

- Дългосрочен трудов договор на пълен работен ден
- Коректност на заплащане

- Работно време :

- Пълен работен ден - 40 часа седмично
понеделник - петък - от 8.30 до 17.00 часа
събота - от 09.00 до 13.00 часа

Кандидатстването по обявената позиция е само с изпращането на актуална автобиография със снимка !
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

*Всички данни,предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Повече информация на телефон : 0884 30 30 50

Препрати
25.01.2023
Джи и Ем ЕООД
Търговия, Услуги
Проблем с обявата
Обява: ПОМОЩНИК ОПЕРАТОР В МЕБЕЛЕН ЦЕХ
Организация: Джи и Ем ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.