Известия за новите обяви от ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
24.01.2023, Ref.No: /M_O/
star star star star star
Главен Мениджър Обучения, ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Главен Мениджър Обучения

ЗАД ”Алианц България ”

Част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има над 130-годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители. Във връзка с подпомагане дейностите на „Продажби“ в частта на Обучения и професионална квалификация търсим сериозни и амбициозни кандидати за позицията:

Ref /M_O/

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

1. Организира и участва в изработването и стандартизирането на учебни програми и материали, презентациите за провежданите обучения, тестове, тренировъчни казуси, свързани с нуждите на квалификационния процес.
2. Менажира работния процес в отдел „Обучения“ и Мениджърите „Обучение“, в това число координация, ръководене и мониторинг на проекти, внедряване и актуализация на политики и стандарти, промени в нормативната рамка.
3. Участва и проследява организирането на всички форми на обучение на продажбените канали за повишаване квалификацията и уменията на служителите на Алианц България Холдинг, застрахователните и осигурителните посредници:
• първоначално обучение и въвеждане на новоназначени посредници и служители
• последващи обучения за увеличаване на компетентността и уменията
• обучения за работа с клиенти, професионално поведение и нормативна рамка
4. Управлява и развива системата за обучения на Алианц България Холдинг като основен инструмент за осъществяване на обученията.
5. Събира и обобщава информацията за ефективността на обучителния процес, анализира обратната връзка и удовлетвореността и изготвя предложения за подобряване на дейността.
6. Активно комуникира и взаимодейства с всички отдели в Продажби, Продукти, Правно и Съответствие, Информационна сигурност на Алианц България Холдинг

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше образование
• Опит в застрахователния и/или осигурителния пазар
• Опит в управлението на екипи ще се счита за предимство
• Отлично владеене на английски език
• Отлична Компютърна грамотност - фокус в изполването на PowerPoint и Excel

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Възможност да се развивате в международна финансова институция
• Динамична и интересна работа и възможности за кариерно развитие
• Отлични условия на труд
• Допълнителни социални придобивки

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Автобиография

Запознат съм с на ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Препрати
ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Застраховане
Лични данни
Политика за защита на личните данни на ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление

Защитата на Вашите лични данни е основен приоритет за нас. Информацията от Вашата кандидатура ще бъде използвана само за целите на подбора, при условия на пълна конфиденциалност и стриктно спазване на приложимото законодателство за защита на личните данни.
Може да се запознаете с Политиката за защита на лични данни на ЗАД„Алианц България“ на следният адрес: www.allianz.bg/gdpr .
Ако имате допълнителни въпроси относно това как обработваме Вашите лични данни, винаги можете да се свържете с нас на следните адреси:
ЗАД Алианц България, бул. „Княз Александър Дондуков“ № 59, София
data.privacy@allianz.bg

Проблем с обявата
Обява: Главен Мениджър Обучения
Организация: ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.