Известия за новите обяви от ЕВРО АКСЕС КОНСУЛТИНГ ЕООД
23.01.2023
star star star star star
ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК НА МЕДИЦИНСКИ КОНСУЛТАНТИ, ЕВРО АКСЕС КОНСУЛТИНГ ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК НА МЕДИЦИНСКИ КОНСУЛТАНТИ

Във връзка с разширяване на дейността по проект, подпомаган от биофармацевтична компания AbbVie, свързан с подобряване на грижата за пациенти, получаващи лечение, реимбурсирано от НЗОК, Евро Аксес Консултинг ЕООД търси да назначи на пълен работен ден:

ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК на Медицински консултанти
София

Длъжността изисква следните отговорности:

- Администрира документи на различни Медицински консултанти ;
- Има ангажимент за получаване на документи на пациенти от различни болнични заведения ;
- Окомплектова и съхранява постъпващи входящи документи ;
- Проверява,окомплектова и изпраща изходящи документи ;
- Работи с куриерска компания,приема,съхранява и разпределя пратки,съдържащи документи ;
- Сканира, копира или разпечатва документи,води архив за всеки Медицински консултант ;
- Контактува с медицински или технически лица при записване на пациенти за Експертни Лекарски Комисии ;
- Съпровожда и подпомага пациенти за тяхната ориентация, с цел намиране на лаборатории или медицински заведения,в които се осъществяват изследвания ;

Изисквания към кандидатите:

- Висше/Средно образование
- Много добри компютърни умения – Excel,Word,Интернет
- Умение за организиране и планиране на работното време
- Комуникативност и умение за работа в екип
- Прецизност и отношение към детайлите
- Умение за спазване на срокове
*Познаване и предишен опит при работа с програма ,,Гама Консулт” може да бъде предимство

Ние ви предлагаме:

- динамична и предизвикателна работа
- възможност за себеизява в развиващ се проект
- конкурентно заплащане

Ако,проявявате интерес към това професионално предизвикателство,ще очакваме да изпратите Вашата автобиография.

Само избраните от нас кандидати ще бъдат поканени на интервю! Конфиденциалността е гарантирана!
Препрати
23.01.2023
ЕВРО АКСЕС КОНСУЛТИНГ ЕООД
Търговия с медицински изделия и апаратура, пациентски програми за придържане към лечение
  • calendar_today Основана 2006
  • people_alt 30 служители
Проблем с обявата
Обява: ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК НА МЕДИЦИНСКИ КОНСУЛТАНТИ
Организация: ЕВРО АКСЕС КОНСУЛТИНГ ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.