Известия за новите обяви от СДРУЖЕНИЕ АСОЦИАЦИЯ НА ИНДУСТРИАЛНИЯ КАПИТАЛ В БЪЛГАРИЯ
23.01.2023, Ref.No:SCH
star star star star star
Оперативен счетоводител, СДРУЖЕНИЕ АСОЦИАЦИЯ НА ИНДУСТРИАЛНИЯ КАПИТАЛ В БЪЛГАРИЯ
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Оперативен счетоводител

Основни задължения:

- Извършване на систематизирана подредба на оперативна счетоводна документация;
- Извършване на текущо счетоводно отчитане на стопанските операции;
- Съставяне на първични и вторични счетоводни документи;
- Изготвяне на дневници и декларации по ЗДДС, свързани с НАП;
- Управление на ТРЗ процесите;
- Изготвяне на статистически отчети
- Следене, засичане и актуализиране на разчети с контрагенти;
- Изготвяне на текущи справки и др.

Изисквания към кандидатите:

- Завършено висше образование (Счетоводство и контрол, Финанси);
- Добра компютърна грамотност – MS Office;
- Познаване на счетоводното и данъчното законодателство;
- Устойчивост при работа под напрежение, умение за приоритетно подреждане на задълженията, аналитичност, инициативност, лоялност;
- Опит по специалността не е задължителен.

Ние предлагаме:

- Встъпително и периодично обучение;
- Постоянна работа на трудов договор;
- Релевантно възнаграждение;
- Интересна и динамична работа, с възможност за дългосрочна професионална кариера.
Препрати
СДРУЖЕНИЕ АСОЦИАЦИЯ НА ИНДУСТРИАЛНИЯ КАПИТАЛ В БЪЛГАРИЯ
Организации с нестопанска цел
Проблем с обявата
Обява: Оперативен счетоводител
Организация: СДРУЖЕНИЕ АСОЦИАЦИЯ НА ИНДУСТРИАЛНИЯ КАПИТАЛ В БЪЛГАРИЯ
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.