Известия за новите обяви от ОТТО Уърк Форс България ЕООД
17.01.2023, Ref.No:SON - 5506529
star star star star star
Служител/ка в склад (студен департамент), ОТТО Уърк Форс България ЕООД
  • location_onTilburg / Netherlands
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит

Служител/ка в склад (студен департамент)

Складов служител – GXO Тилбург (студен департамент)

Заплата: 11,68 и € на час

Езици: Английски език (средно ниво B1, B2)

сфера: логистика

Местоположение: Тилбург, Нидерландия

Повече за офертата:

GXO Logistics е интернационална логистична компания, която подържа успешен бизнес . Логистичния център в Тилбург със студен департамен обработва продукти на известната верига супермаркети Albert Hijn както и VanGeloven.

Като служител в тази складова база , вашата задача ще бъде свързана с обработка на замразени продукти като пилешки хапки и топени сиренца. Ще събирате поръчки, сортирате, товари и разтоварвате контейнери и подреждате вече готовата продукция на палети.

В тази складова база се работи на температура от минус 28 градуса. За да се чувствате добре, ще бъдете оборудвани със специално работно облекло и обувки и ще имате повече почивки по време на работа. Работата е на смени, затова е добре да сте адаптивни- 07:00 до 15:00, 15:00 до 23:00 and 23:00 до 07:00.

Изкарайте повече! Получавате €0,55 на час, допълнително,защото позицията е в студен департамент, €0,20 допълнително на час за работа при вечерни и нощни смени. Платена почивка: работите 6,25 часова смяна, а ви се заплащат 8 часа.

Предимства:
Заплата преведена навреме
Седмично заплащане
Подсигурена квартира
Безплатен интернет Wi-Fi
Застраховка
Участие в програмата за „лоялни служители“
Дистанционен подбор и интервю
MyOTTO приложение
24/7 център за въпроси

Задължения:
Преместване на пратки
Товарене и разтоварване на контейнери
Товарене и разтоварване на камиони
Събиране на пратки и подготвяне на поръчки
Подреждане на готови продукти на палети
Сортиране и сканиране на пратки

Изисквания
Желание да работите в студен департамент
Познания по английски или полски на разговорно ниво

ОТТО Уърк Форс България ЕООД е официалент представител на OTTO Workforce b.v.
екипът ни с радост ще избере удачния за вас работен процес. Регистрирани сме за извършване
на дейсност по набор и подбор на персонал за територията на страната 2471/ от 01.03.2018 и
чужбина с регистрация 2472 / от 01.03.2018, такси и комисионни към нас не се събират.
Българското законодателство не позволява събираненто на такива такси от търсещите работа
лица.
Запознат съм с Политика за защита на личните данни на ОТТО Уърк Форс България ЕООД
Препрати
ОТТО Уърк Форс България ЕООД
HR Агенция
Проблем с обявата
Обява: Служител/ка в склад (студен департамент)
Организация: ОТТО Уърк Форс България ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.