Известия за новите обяви от ИСА - МИЛЕНИУМ 3 ЕООД
23.01.2023
star star star star star
Инспектор в орган за контрол с електротехническо образование или физика, ИСА - МИЛЕНИУМ 3 ЕООД
  • location_onПловдив
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит

Инспектор в орган за контрол с електротехническо образование или физика

Орган за контрол "Електра" търси да назначи инспектор по контрол на фактори на работна среда, електробезопасност.

Отговорности:
• Извършва контрол в обекти на клиента.
• Документира извършените измервания и извършва оценка на съответствието съгласно нормативната база или съответните стандарти.
• Управлява служебен автомобил.
• Други задачи, свързани с длъжността.

Изисквания:
• Образование - електротехника/физика;
• Правилника за безопасност и здраве при работа по електрообзавеждането с напрежение до 1000 V.
• Опит на подобна позиция е предимство;
• Компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel);
• Шофьорска книжка;
• Дисциплинирана и самоорганизирана личност, отговорна при спазване на срокове.

Ние предлагаме:
• Фирмено обучение
• Работа в екип
• Възможност за професионално развитие
• Привлекателно възнаграждение

Ако нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете Вашата автобиография.

Ще контактуваме само с одобрените кандидати.

Краен срок за кандидатстване: 31/01/2023
Месторабота: Пловдив
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани за целите на подбора. След приключване на конкурса данните се заличават.
Препрати
23.01.2023
ИСА - МИЛЕНИУМ 3 ЕООД
Бизнес, консултантски услуги, Здравеопазване
Проблем с обявата
Обява: Инспектор в орган за контрол с електротехническо образование или физика
Организация: ИСА - МИЛЕНИУМ 3 ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.