Известия за новите обяви от АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
23.01.2023
star star star star star
Асистент Маркетинг и Реклама, АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата 1500 BGN (Нето)
  • beach_accessОтпуск 20 дни

Асистент Маркетинг и Реклама

“Асистент Маркетинг и Реклама”

Описание и изисквания:

Фирма с дългогодишна история и традиции в производството и продажбата на мъжки и дамски колекции търси да назначи Асистент Маркетинг и Реклама с месторабота в централния офис на фирмата в град София, кв. Надежда

Основни задължения:

- Развитие и разгръщане на маркетинговата стратегия на компанията с цел поддържане и увеличаване на съществуващия бизнес и генериране на нов.
- Утвърждаване и изпълнение на /Маркетинг календар/
- Разработване и отговорност за подготовката на маркетингови кампании и отделни проекти
- Идентификация на възможни подизпълнители по конкретни проекти и преговори с тях
- Управление на всички канали за комуникация към клиентите /социални мрежи, медии, външна и печатна реклама/
- Анализ и периодичен отчет за ефективността на маркетинговите и рекламни дейности пред ръководството на фирмата, както и предложения за мерки при несъответствие с набелязаните цели
- Анализ и развитие на фирмените брандове
- Участие във фирменото развитие съвместно с търговски и финансов отдел.

Нашите очаквания:

- Висше образование – маркетинг или реклама
- Поне 3 години опит на подобна позиция
- Умение за работа в динамична работна среда
- Отношение и интерес към модата
- Английски език на отлично ниво, а всеки друг чужд език е предимство

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Дългосрочно трудово правоотношение;
Атрактивно възнаграждение;

Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиография и актуална снимка. Само с одобрените по документи кандидати ще се проведе интервю.
Уведомяваме Ви, че всички данни, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Андрюс Интернешънъл ЕООД се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.
Препрати
23.01.2023
АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Производство и търговия с мъжки облекла.
  • calendar_today Основана 1991
  • people_alt 120 служители
Проблем с обявата
Обява: Асистент Маркетинг и Реклама
Организация: АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.