Известия за новите обяви от ЖОЗИ 2009 ЕООД
23.01.2023
star star star star star
ШОФЬОР, ЖОЗИ 2009 ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 1600 до 2100 BGN (Нето)

ШОФЬОР

Фирма ЖОЗИ 2009 ЕООД се занимава с внос и търговия на едро на ВиК и ОВ части.

Складовата база на фирмата се намира на гр.София, кв. Илиенци.

ФИРМАТА търси да назначи:

ШОФЬОР

Работна заплата от 1600 - 2100 лв.

Задължения:

- извършва доставки със служебен автомобил до магазини/клиенти на фирмата/в София и страната
- извършва товаро - разтоварна дейност и отмятане на стоката по документ при клиента
- внимателно отношение към клиентите и съдействие и отговори на проблеми и въпроси отнасящи се до продуктите на фирмата
- отговаря за техническата изправност на автомобилите, както за изрядността на документите
- носи отговорност за материалните запаси и плащанията от клиентите

Изисквания:

- средно образование
- свидетелство за управление на МПС, категория В /категория С предимство/
- отговорност и желание за работа
- отлични комуникативни умения;
- възможност за пътувания в страната
- позитивно излъчване и предприемчив дух
- отношението към клиентите
- отговорност към работата, екипа и задачите
- търговски усет и висока мотивация за резултати
- непрекъснато желание за усъвършенстване и обучение

Ние предлагаме:

- Трудово правни отношения;

- Дългосрочно сътрудничество;

Работно време на фирмата:

понеделник до петък - 09,00-18,00 часа

Ако имате потенциала да поемете отговорностите на позицията, моля изпратете автобиография и снимка.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Населено Място: София / България

Препрати
23.01.2023
ЖОЗИ 2009 ЕООД
Търговия
Проблем с обявата
Обява: ШОФЬОР
Организация: ЖОЗИ 2009 ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.