Известия за новите обяви от ГАЛА КОЛЕКЦИОНЕ ЕООД
25.11.2022, Ref.No:OFAS
star star star star star
Офис Асистент, ГАЛА КОЛЕКЦИОНЕ ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Офис Асистент

Гала Колекционе ЕООД предлага интересна работа за Офис асистент, с възможност за израстване в постоянно развиващата се група на Esteta Interiori.

Изисквания:
- Компютърна грамотност - MS Office и приложения;
- Работа с фирмена ERP система;
- Владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Комуникативност и умение за работа в екип;
- Организираност и прецизност при изпълнение на служебните задължения;
- Позитивна и усмихната личност;

Вашите задължения са:
- Отговаря за организация на офис дейностите;
- Работи с график за доставки и монтажи;
- Съдейства в работата на своите колеги и подпомага дейността им;
- Работи с оперативни документи и информация;
- Приема и насочва телефонни обаждания от клиенти и партньори;
- Познава предлаганите продукти и техните технически параметри;
- Води фирмена кореспонденция;
- Пуска поръчки през различни платформи на доставчици;
- Поръчва материали и услуги за дейността на фирмата;
- Осъществява вътрешнофирмена и външна комуникация;

Ние предлагаме:
- Отлични условия на работа;
- Модерен и уютен офис в затворен жилищен и офис комплекс, с достъп до собствена японска градина;
- Работа в динамична среда, с екип от позитивни и инициативни хора;
- Възможности за професионална реализация;
- Обучение, свързано с повишаване на личните и професионални Ви умения;

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля свържете се с нас, като изпратите автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка. Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита.
Препрати
ГАЛА КОЛЕКЦИОНЕ ЕООД
Продажба на мебели, кухни, бани, осветление и всички продукти за интериора.
  • calendar_today Основана 2015
  • people_alt 35 служители
Проблем с обявата
Обява: Офис Асистент
Организация: ГАЛА КОЛЕКЦИОНЕ ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.