Известия за новите обяви от ВИАКОН БЪЛГАРИЯ ЕООД
25.11.2022
star star star star star
Инженер сътрудник към отдел инженерни продажби, ВИАКОН БЪЛГАРИЯ ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • languageАнглийски

Инженер сътрудник към отдел инженерни продажби

Здравейте,

Виакон България е търговско дружество, което предлага на българския пазар стоманени конструкции и геосинтетични материали. Основната част от предлаганите продукти са наше производство.

Принадлежността на фирмата към голяма международна корпорация, позволява на нашите специалисти да обменят опит и технически познания с колегите си от другите фирми в групата и да търсят и намират ефективни и професионални решения при изпълнението на най-разнообразни проекти в областта на пътната и железопътната инфраструктура, както и хидротехнически съоръжения.

В момента, в нашия екип има вакантни позиции, които имат за цел да подкрепят търговския отдел на компанията. С предимство се приемат кандидати строителни инженери или колеги с техническо образование, с опит в продажбата на полимерни тръби.
Основни дейности:
- Реализиране на задачите поставени от прекия ръководител;
- Изготвя ценови предложения и договори;
- Изготвя и сравнява технически спецификации;
- Води документация;
- Води преговори с производители и партньори;
- Посещава и поддържа връзка с клиенти;
- Изготвя отчетна документация и преводи;
- Анализира статистически данни;
- Следи складови наличности;
- Поддържа постоянен контакт с обектите по места;
- Договаря цени, срокове, условия за доставки;
- Отговаря на възникнали въпроси и възражения от страна на клиенти;
- Поддържа актуален списък на извършените продажби;

Изисквания:
- Опит и познания в областта на търговията;
- Висше техническо образование (строителен инженер) или средно техническо с висше икономическо образование ;
- Отлична комютърна грамотност - MS Office (word, excel, powerpoint);
- Добро ниво на английски език;
- Отлична работа с AutoCAD;
- Шофьорска книжка;

Ще приемем като предимство, ако сте личност, която обича динамичното общуване и ежедневните възможности за създаване на нови контакти и желае да развива своите търговски умения и познания. Предимство е и ако притежавате знания свързани с полимерни тръби или геосинтетични материали и имате опит в предлагането им. Тези кандидатури ще бъдат приемани с приоритет.

От нас можете да очаквате:
- Възможност за развитие в утвърдена международна компания;
- Приятна работна атмосфера;
- Възможност за личностно развитие;
- Кариерно израстване;
- Атрактивно възнаграждение;
- Въвеждащо обучение;
- Вътрешно-фирмени обучения извън страната;

Препрати
25.11.2022
ВИАКОН БЪЛГАРИЯ ЕООД
Архитектура и строителство, Търговия
  • calendar_today В България от 2010
  • people_alt 10 служители
Проблем с обявата
Обява: Инженер сътрудник към отдел инженерни продажби
Организация: ВИАКОН БЪЛГАРИЯ ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.