Известия за новите обяви от Софтранском Лоджистикс ЕООД
24.11.2022, Ref.No:02
star star star star star
ШОФЬОР НА ПРАВИ КУРСОВЕ БЪЛГАРИЯ-ЕВРОПА-БЪЛГАРИЯ, Софтранском Лоджистикс ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 2200 до 2400 EUR (Нето)
  • beach_accessОтпуск 25 дни

ШОФЬОР НА ПРАВИ КУРСОВЕ БЪЛГАРИЯ-ЕВРОПА-БЪЛГАРИЯ

"Софтранском Лоджистикс " ЕООД е динамично развиващо се транспортно дружество.

Във връзка с разширяване на дейността и увеличаване на автопарка, обявяваме свободни позиции за Шофьор на ПРАВИ КУРСОВЕ с категория „С+Е“.

Ние предлагаме:
- Работа в стабилна фирма с коректно отношение към персонала.
- Продължителност на командировката 12-14 календарни дни. Намалена седмична почивка 24 часа в чужбина и 45 часа в България. На всеки 2 командировки се ползва почивка от 7 календарни дни без прекратяване на договора. Месечен пробег около 10 000 - 11 000 км.
- Трудов договор на пълно работно време, втора категория труд. Ползване на годишен отпуск 25 дни по предварително утвърдена схема и график.
- ОТЛИЧНО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ ОКОЛО 2200-2400 ЕВРО НА МЕСЕЦ. РЕДОВНО ИЗПЛАЩАНЕ С БАНКОВ ПРЕВОД.
- Автопарк влекачи SCANIA и MAN, категория EURO 6, ремаркета SCHMITZ тристранна щора
- Спазване регламент 561 за работното време на екипажите. Седмични почивки от 45 часа и компенсация се правят в България.
- База в София
- Допълнителен бонус пакет: покриване на разходи за подмяна на шофьорски документи, пътни разноски до/от базата при започване и приключване на курса, паричен бонус при годишен отпуск и при препоръка на приятел, високи осигуровки.

Отговорности на позицията:

- Ефективно управление на повереното транспортно средство с цел икономично шофиране, без удръжки за гориво. Грижа за запазване на доброто техническо състояние на автомобила.
- Оптимално използване на работното време, познаване на регламентите относно работата и почивките на водачите
- Ясна, точна и прецизна комуникация с прекия ръководител. Спазване и изпълнение на поставените цели, срокове и маршрути
- Постигане на заложения пробег на единична езда

Изисквания към кандидатите:
- Познаване на транспортните документи и свободно боравене с тях
- Познаване на географските маршрути за камиони в Европа и ползване на навигация
- Високо ниво на лична дисциплина и отговорност
- Коректност, лоялност и желание за работа в екип
- Шофьорска книжка категория „ С+Е “
- Дигитална карта
- Валидно свидетелство за психологическа годност
- Удостоверение за професионална компетентност
- Опит като международен шофьор и препоръки от предишен работодател са предимство. Разглеждаме и кандидати без опит, на които предлагаме възможност за обучение при изгодни условия.

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините към нашия екип, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография. При необходимост от допълнителна информация можете да ни потърсите и на телефон 0877752220 – Д.Стоименов
Препрати
Софтранском Лоджистикс ЕООД
Транспорт и логистика
Проблем с обявата
Обява: ШОФЬОР НА ПРАВИ КУРСОВЕ БЪЛГАРИЯ-ЕВРОПА-БЪЛГАРИЯ
Организация: Софтранском Лоджистикс ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.