Известия за новите обяви от Дабъл Дилайт ООД
24.11.2022, Ref.No:NS/S
star star star star star
Мениджър - заведение за бързо хранене, Дабъл Дилайт ООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 1500 до 2000 BGN (Нето)

Мениджър - заведение за бързо хранене

Мениджър

Работно място: Salateria, Парадайс Център, София (бул.Черни връх 100)

Отговорности:
• Обслужва клиенти, приема поръчки и консултира клиентите
• Контролира и организира процеса на работа на служителите на смяна, включително изготвя графици и други процедури според стандартите на заведението
• Следи за чистотата на бара и наличността на всички продукти
• Работи с каса и програма за входиране на документи и доставчици
• Прави заявки и следи за приемането на доставки в заведението

Изисквания:
Способност за работа в динамична среда
Желание за работа в екип
Отговорност и желание за развитие
Умение за ръководене на екипи и приоритизиране
Предишен опит на подобна позиция в заведенеие за хранене е предимство
Английски език на работно ниво е предимство

Предлагаме:
• Много добри условия на труд и обучение
• Възможност за развитие според показаните резултати
• Конкурентно заплащане , ежемесечни бонуси
• Служебна консумация
• Трудов договор с Дабъл Дилайт ООД

Моля, изпратете актуална автобиография и снимка чрез натискане на бутона по-долу.

Препрати
Дабъл Дилайт ООД
Туризъм, хотели и ресторанти, Услуги
Проблем с обявата
Обява: Мениджър - заведение за бързо хранене
Организация: Дабъл Дилайт ООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.