Известия за новите обяви от РИВИЕРА АД
24.11.2022
star star star star star
СПЕЦИАЛИСТ ДИГИТАЛЕН МАРКЕТИНГ, РИВИЕРА АД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • 3pДистанционно интервю
  • languageАнглийски
  • handshakeПодходяща и за кандидати с бежански статут

СПЕЦИАЛИСТ ДИГИТАЛЕН МАРКЕТИНГ

Ваканционен комплекс /хотели 4* и 5*/ търси да назначи опитен професионалист за позицията Специалист Дигитален маркетинг, с работно място в гр. София.

Търсим креативен, аналитичен и опитен специалист по дигитален маркетинг, който да се присъедини към нашия екип. Като такъв ще отговаряте за всички дигитални маркетингови кампании, включително генериране на потенциални клиенти, провеждане на пазарни проучвания и оптимизиране на дейността с цел повишаване на ефективността на нашите дигитални стратегии.

Отговорности:
- Познава добре туристическите услуги на компанията;
- Разработва и прилага стратегията за дигитален маркетинг на компанията;
- Създаване на визуални концепции за кампании в онлайн пространството;
- Създава съдържание и поддържа профилите в социалните медии и уеб сайта на компанията;
- Разпределя бюджета за дигитален маркетинг;
- Проследяване на резултатите от дигиталния маркетинг;
- Изготвя периодични анализи и отчети;
- Проучва цените и продуктите на конкурентите;
- Следи тенденциите за промени в областта на рекламата и дигиталния маркетинг;
- Поддържа онлайн репутацията и следи отзивите на клиентите на компанията;
- Участва в изготвянето на цялостната рекламната политика на компанията;
- Подпомага и работи в сътрудничество с всички служители на отдел Маркетинг и продажби;
- Работи с другите отдели в компанията;
- Спазва утвърдените в дружеството стандарти и политики.

Изисквания:
- Висше образование в сферата на маркетинга и/или туризма;
- Професионален опит на сходна позиции минимум 3 години. Предимство е опит на подобна позиция в хотелиерството;
- Познаване на туристическия пазар и механизмите, действащи на него;
- Отлично владеене на английски език;
- Отлично владеене на Facebook Business Manager;
- Отлично владеене на Google Ads и Google Analytics;
- Отлично познаване на LinkedIn и опит с LinkedIn Ads;
- Опит в създаване на ангажиращо съдържание във Facebook и Instagram;
- Опит в създаването на съдържание и поддръжка на уеб сайт;
- Опит в използването на SEO инструменти;
- Много добро ниво на обща компютърна грамотност /Word, Excel, PowerPoint/;
- Умение за определяне на приоритети и разпределяне на времето по задачи;
- Аналитични умения;
- Способност за ефективна работа в динамична среда;
- Отлични писмени и устни комуникационни и презентационни умения;
- Развито внимание към детайлите;
- Способност за работа в екип;
- Конфиденциалност;
- Възможност за пътувания;
- Препоръки от предишни работодатели.

Ние предлагаме:
- Мотивиращо възнаграждение;
- Възможност за работа в перспективна компания;
- Възможност за професионално развитие;
- Интересна и предизвикателна работа;
- Целогодишна заетост.

Ако смятате, че притежавате необходимия опит и квалификация за позицията, моля изпратете актуално CV и мотивационно писмо. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Информацията която предоставяте е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.
Препрати
24.11.2022
РИВИЕРА АД
Туризъм, хотели и ресторанти
Проблем с обявата
Обява: СПЕЦИАЛИСТ ДИГИТАЛЕН МАРКЕТИНГ
Организация: РИВИЕРА АД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.