Известия за новите обяви от БГ АГРО ЗЕМЕДЕЛСКА КОМПАНИЯ ЕООД
24.11.2022, Ref.No:004
star star star star star
Агроном, БГ АГРО ЗЕМЕДЕЛСКА КОМПАНИЯ ЕООД
  • location_onВълчи дол
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Агроном

„БГ АГРО“ обединява група водещи български компании, специализирани в едро земеделие, дистрибуция на торове и препарати за растителна защита, вътрешна и международна търговия, съхранение, спедиция и транспорт на селскостопанска продукция.
Предвид разширяване на дейността си, в Дирекция Производство търсим подходящ кандидат за позиция:

АГРОНОМ

Отговорности:

• Планира, консултира и анализира дейностите по производство на селскостопанска продукция.
• Следи процесите по засаждане и отглеждане на растенията, наблюдава поведението на културите при различните почвено климатични условия.
• Анализира информация и дава препоръки за агротехнически мероприятия, препарати за растителна защита, торене и други;
• Контролира изпълнение на всички мероприятия извършвани на полето;
• Следи новостите в технологиите.

Изисквания:

• Висше агрономическо образование;
• Над 3 години опит на длъжност в областта на подготовката и отглеждането на селскостопански култури се счита за предимство;
• Добра компютърна грамотност – OS Windows, MS Office;
• Отговорност, корпоративна дисциплина и лоялност;
• Инициативност, организираност и самостоятелност при вземане на решения;
• Сътрудничество и работа в екип;
• Активен шофьор.

Ние ви предлагаме:

• Възможност за доказване на вашия професионален подход, знания и желание за работа;
• Коректни трудово - правни отношения и дългосрочен ангажимент;
• Въвеждащо обучение на работното място;
• Гарантирана приятелска атмосфера, работа с екип от професионалисти;
• Работа в динамична среда и възможности за развитие.

Ако се идентифицирате с нашите изисквания и описаното по-горе съвпада с Вашето следващо предизвикателство, моля изпратете ни своята подробна автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни. Вашите лични данни в никакви случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица.

Препрати
БГ АГРО ЗЕМЕДЕЛСКА КОМПАНИЯ ЕООД
Производство, Селско стопанство
Проблем с обявата
Обява: Агроном
Организация: БГ АГРО ЗЕМЕДЕЛСКА КОМПАНИЯ ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.