Известия за новите обяви от ВЕЙЛ КОНСТРУКЦИИ ЕООД
24.11.2022
star star star star star
РЪКОВОДИТЕЛ ОБЕКТИ - СТРОИТЕЛСТВО, ВЕЙЛ КОНСТРУКЦИИ ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

РЪКОВОДИТЕЛ ОБЕКТИ - СТРОИТЕЛСТВО

Строителна компания „Вейл Конструкции“ ЕООД е основана през 2015г. и развива дейността си в областта на високото и инфраструктурното строителство, на територията на цялата страна. Изпълнявали сме проекти, целящи запазването на културно-историческото наследство, които са станали част от портфолиото ни.
С цел разширяване на дейността на фирмата ни търсим - РЪКОВОДИТЕЛ ОБЕКТИ, който да се присъедини към нашия екип.

Основни отговорности:
- Подробно проучва документацията на обекта;
- Организира подготовката за започване на строително-монтажните дейности;
- Контролира строителната дейност на обектите;
- Ръководи изпълнението на СМР и следи за неговото качествено изпълнение и срочно завършване;
- Контролира спазването на технологичната последователност на процесите и оперативното отстранява допуснатите нарушения.

Ние предлагаме:
- Отлично заплащане;
- Вътрешнофирмени и външни обучения;
- Участие в разнообразни проекти в областта на високото и инфраструктурното строителство;
- Възможност за професионално развитие.

Изисквания към кандидатите:
- Образование –висше техническо образование;
- Опит на подобна позиция – минимум 3 години;
- Отлично познаване на технологиите на строителната дейност и техническото оборудване на обектите;
- Познание на нормативните актове, регламентиращи строителната дейност.

Ако с предложението ни предизвикахме интерес във Вас, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.
Препрати
24.11.2022
ВЕЙЛ КОНСТРУКЦИИ ЕООД
Архитектура и строителство
Проблем с обявата
Обява: РЪКОВОДИТЕЛ ОБЕКТИ - СТРОИТЕЛСТВО
Организация: ВЕЙЛ КОНСТРУКЦИИ ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.