Известия за новите обяви от Бейската къща ООД
24.11.2022
star star star star star
Рецепционист/ка, Бейската къща ООД
  • location_onВелико Търново
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • 3pДистанционно интервю
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата 1300 BGN (Бруто)
  • languageАнглийски
  • handshakeПодходяща и за кандидати с бежански статут

Рецепционист/ка

ОПИСАНИЕ НА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА:
- Приема резервации;
- Посреща, настанява, изпраща и регистрира гостите на хотела;
- Координира дейностите между различните отдели в хотела;
- Осъществява контакти с гостите и следи за тяхната удовлетвореност;
- Води и организира кореспонденция с контрагенти, изготвя сметки и фактури, извършва разплащания
- подпомагане на маркетинга в социалните медии

ИЗИСКВАНИЯ:
- Компютърна грамотност;
- Способност да проявява персонална грижа спрямо клиентите;
- Лоялен, бърз, наблюдателен и внимателен;
- Опит на същата позиция ще бъде считан за предимство;
- Работа със специализиран софтуер Oracle Hospitality Suite8 ще бъде считано за предимство;
- Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа в млад и енергичен екип, по утвърдени стандарти
- Широко поле на изява, възможности за развитие и доказване;
- Динамична и отговорна работа;
- Коректно отношение от страна на работодателя;
- Заплащане съобразено с опита и личната мотивация;
- Възможност за професионално развитие;

Автобиографии без снимки не се разглеждат. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати. Обекта е без тютюнев дим.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените от Вас данни са лични данни по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.
Препрати
24.11.2022
Бейската къща ООД
туристическа дейност
  • calendar_today Основана 2018
  • people_alt 2 служители
Проблем с обявата
Обява: Рецепционист/ка
Организация: Бейската къща ООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.