Известия за новите обяви от CIYC Europe EOOD
23.11.2022, Ref.No:Rousse
star star star star star
Продавач консултант - КОЛЕДЕН СЕЗОН - търговски център, CIYC Europe EOOD
  • location_onРусе
  • workВременна/сезонна работа
  • scheduleПълно работно време
  • scheduleНепълно работно време
  • history_toggle_offГъвкаво работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • 3pДистанционно интервю
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 700 до 1300 BGN (Бруто)
  • beach_accessОтпуск от 10 до 20 дни
  • handshakeПодходяща и за кандидати с бежански статут

Продавач консултант - КОЛЕДЕН СЕЗОН - търговски център

Като част от развитието на дейността си, компания - специализирана в търговията с парфюми, набира персонал за обектите си в Русе за Коледния период - м. Декември:

• Основни отговорности:
Създаване на запомнящо се луксозно шопинг преживяване за клиентите
Изслушвайте клиентите си, оценявайте техните нужди от аромати и препоръчвайте подходящия аромат

• Винаги се стремете да постигате или надхвърляте целите за продажби на дребно
Развивайте силни взаимоотношения с утвърдени клиенти
Укрепвайте лоялността на клиентите и увеличавайте базата данни от клиенти

• Обучение, учене и развитие:
Новите членове на екипа посещават въвеждащо обучение, включващо обучение за всички парфюмни продукти

• Ние предлагаме
Работа на пълно работно време плюс бонусна схема на заплащане.
4/5/6/7/8 Часа на ден
2/3/4/5 Дни седмично
10/15/20 Дни платен отпуск годишно

Оценявате гъвкавостта и проявявате инициатива. Като се има предвид бързото развитие на структурата, вашите мисии са еволюционни.
Ще бъдете част от малък, гъвкав екип, който е решително фокусиран върху социалните, технологичните, финансовите и събитийните иновации.

As part of the development of its activity, a company specializing in perfume trade is recruiting staff for its facilities in Rousse for the Christmas period - December:

• Key Responsibilities:
Create memorable luxury shopping experiences for clients
Listen to your clients, assess their fragrance needs and recommend the appropriate scent

• Always strive to achieve or exceed retail sales objectives
Develop strong relationships with established clients
Strengthen client loyalty and grow customer database

• Training, Learning and Development:
New team members attend an introduction, including training on all fragrance products

• We offer
Full time job plus bonus scheme of paying.
4/5/6/7/8 Hours by day
2/3/4/5 Days per week
10/15/20 Days of paid leave per year

You appreciate the versatility and show initiative. Given the rapid development of the structure, your missions are evolutionary.
You will be part of a small, agile team that is resolutely focused on social, technological, financial and event innovation.
Препрати
CIYC Europe EOOD
Perfumery
  • calendar_today Основана 2017
  • people_alt 70 служители
Проблем с обявата
Обява: Продавач консултант - КОЛЕДЕН СЕЗОН - търговски център
Организация: CIYC Europe EOOD
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.