Известия за новите обяви от УОК ФУУД ООД
22.11.2022, Ref.No:03
star star star star star
Доставичици с лични и служебни Автомобили, Скутер и Велосипед, УОК ФУУД ООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • scheduleНепълно работно време
  • history_toggle_offГъвкаво работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1600 до 2600 BGN (Нето)

Доставичици с лични и служебни Автомобили, Скутер и Велосипед

Ресторанти за бързо хранене от веригата "Wok to Walk"- търсим да назначим доставчик на храна със служебен автомобил.

- Работа в международна, бързо развиваща се верига
- Възможност за професионално израстване.
- Работен график според вашите възможности и нашите нужди - работа на смени, при гъвкаво работно време.
- Конкурентно възнаграждение, заплащане обвързано с резултатите и личните постижения
- Трудови и социални осигуровки
- Фирмено обучение
- Опцие за ел.кола
- Стартово Заплащане на поръчка със служебен автомобил 4.50 лв.
- Стартово Заплащане на поръчка със личен автомобил 6.50 лв.

ПРИ ЕВЕНТУАЛЕН СЛЕДВАЩ ЛОКДАУН ЗАВЕДЕНИЕТО НЕ ЗАТВАРЯ!

Задължения:

-Извършване на доставки до адрес на клиентa.
-Доставките се извършват учтиво и внимателно, изграждайки положителен образ на компанията пред клиента.
-Безопасно шофиране, съобразено с правилника за движение.
-Носене на униформа през работното време.
-Спазване на международно-утвърдените правила на Wok to Walk.

Изисквания :

-Шофьорска книжка
-Комуникативна и динамична личност
-Организираност, Отговорност, Умения за работа в екип
-За предимство ще се смята познаване на района за доставка.

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и актуална снимка .
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Препрати
УОК ФУУД ООД
Туризъм, хотели и ресторанти
Проблем с обявата
Обява: Доставичици с лични и служебни Автомобили, Скутер и Велосипед
Организация: УОК ФУУД ООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.