Известия за новите обяви от АН-МАРИ 2 СОФИЯ ЕООД
18.11.2022, Ref.No:враца
СЕРВИЗЕН ТЕХНИК на оборудване за бензиностанции, АН-МАРИ 2 СОФИЯ ЕООД
  • location_onВраца
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • 3pДистанционно интервю
  • paidЗаплата от 1300 до 1600 BGN (Нето)

СЕРВИЗЕН ТЕХНИК на оборудване за бензиностанции

ТЪРСИМ ЗА свой клиент фирма за продажба и сервиз на оборудване за бензиностанции

Търсим опитен техник в гаранционния и извън гаранционни ремонти и поддръжката на съоръжения за бензиностанции. Добрият кандидат за нас е с техническо образование опит на подобна или сходна длъжност, има познания по електротехника, електроника и хидравлика. Ако ВИЕ сте отговорен, прецизен в изпълнението на трудовите си задължения, дисциплиниран, лоялен , с добра компютърна грамотност , с комуникативни умения и шофьорска книжка и възможности за пътуване в командировка, моля изпратете ни ваша професионална автобиография на електронната ни поща. Предлагаме ви трудов договор, много добро заплащане, пълно осигуряване, служебен автомобил и телефон.

ОСНОВНИ ТРУДОВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Гаранционен и извън гаранционен ремонт, обслужване и поддръжка на оборудване за бензиностанции (след обучение и полагане на изпит)
Получава заявките за ремонт по телефона от кол център
Диагностицира проблемите, дава решения и срокове за тяхното отстраняване;
Следи за изпълнението на поетите срокове;
Посещения на клиенти по предварителни заявки за ремонта
Следи за необходимите резервни части и тяхната наличност, подготовка на заявки;
От ремонтира техника при клиента и в сервиза

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Опит в сервизирането на помпи, мотори и сходно оборудване е сериозно предимство, опит в сервизната дейност
Средно техническо образование - Електротехника, Автоматика, Машинно
Трудов стаж: мин. 1 (една) година;
Компютърна грамотност;
Шофьорска книжка и опит в шофирането

Качества:
Техническо мислене, организираност, техническа компетентност, умения за общуване с клиенти, прецизност, реална оценка на техническите повреди.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Разрешително № 2277 от 19.05.2017.
Запознат съм с на АН-МАРИ 2 СОФИЯ ЕООД
Препрати
АН-МАРИ 2 СОФИЯ ЕООД
подбор и обучение на персонал
  • calendar_today Основана 2000
Лични данни
Политика за защита на личните данни на АН-МАРИ 2 СОФИЯ ЕООД

Съгласие за обработка на лични данни

АН-МАРИ ще използва информацията, която предоставяте чрез вашите автобиографии единствени и само за целите на подбор за обявената позиция и само след получаване на ваше съгласие, за оставане в база данни, за нови предложения за работа.

Съгласие за получаване на информация по имейл:
уеб сайтове на работодатели
интервюта за работа
изпратени документи към работодател
Нови предложения за работа

Съгласие за предоставяне на информация по телефон:
организиране на интервюта за работа с потенциални работодатели
друга информация необходима за вашето интервю с работодател

Можете да промените мнението си по всяко време и да информирате, като пишете на paneva@an-mary.com Вашите данни ще бъдат съхранявани отговорно и съобразено с правилата за защита на лични данни и новия Европейски регламент.
Натискайки бутона по-долу, Вие давате съгласието си да използваме Вашите данни във връзка с посочените условия.

Проблем с обявата
Обява: СЕРВИЗЕН ТЕХНИК на оборудване за бензиностанции
Организация: АН-МАРИ 2 СОФИЯ ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.