Известия за новите обяви от ЗАХАРНИ ЗАВОДИ АД
05.12.2022, Ref.No:01
star star star star star
Специалист търговия на зърно и фураж, ЗАХАРНИ ЗАВОДИ АД
  • location_onГорна Оряховица
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Специалист търговия на зърно и фураж

"Захарни заводи” АД е лидер на българския пазар в областта на хранително-вкусовата промишленост. Компанията произвежда захар, захарни изделия, етилов алкохол, фураж, топло и ел. енергия и др. За постигане амбициозните си планове, компанията търси да назначи "Търговец покупка и продажба на зърно и фураж":
Отговорности:
• Разработва и разширява пазарното присъствие на дружеството чрез регулярни посещения на земеделските производители;
• Активно участва в търговската политика на компанията;
• Работи в близост със земеделските производители с цел създаване на партньорски взаимоотношения;
• Участва активно в процеса на търсене и увеличаване броя на доставчиците на основните суровини за производството на компанията;
• Събира, оценява и изготвя оферти за покупки и продажби на суровини и преговаря условията по сделките;
• Следи и контролира спазването на сключените договори и споразумения с доставчици и клиенти на фирмата;
• Цялостно развива и управлява покупките и продажбите на определени продукти.
• Консултира клиенти/доставчици за цялостни решения и оптимален избор на продукти (зърно, торове, семена, препарати за растителна защита и/или изкупуване/продажба на продукция).
Изисквания :
• Висше аграрно/икономическо образование;
• Мин 2 г. опит в сферата продажбите;
• Търговски опит в областта на земеделието и в продажбите на зърно, семена, торове, препарати за растителна защита и/или изкупуване на продукция ще се счита за предимство;
• Добро ниво на компютърна грамотност (Excel и Word);
• Про-активност и екипен дух;
• Чиста шофьорска книжка (кат. B) и възможност за интензивни пътувания;
• Английски език – писмено и говоримо, допълнително турски език ще се счита за предимство;
• Комуникативност и умения за водене на преговори.

Необходими документи:

1. CV;
2. Копие от диплом за завършено образование;
3. Копие от документи за придобита допълнителна квалификация;
4. Актуална снимка.

Дружеството предлага:

- Много добри условия на труд;
- Възможности за повишаване на квалификациите и професионалното развитие в рамките на компанията;
- Конкурентно възнаграждение и пакет от социални придобивки;
- Допълнително стимулиране при постигнати резултати;
- Работа в динамична и предизвикателна среда.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Поверителността е гарантирана!

Ако нашето предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете необходими документи на електронна поща или адрес: гр. Горна Оряховица 5100, ул. „Свети княз Борис І“ №29.

Препрати
ЗАХАРНИ ЗАВОДИ АД
Производство и търговия със захар, захарни изделия, етилов алкохол, опаковки, ремонтно-механични услуги, енергия.
  • calendar_today Основана 1912
  • people_alt 800 служители
Проблем с обявата
Обява: Специалист търговия на зърно и фураж
Организация: ЗАХАРНИ ЗАВОДИ АД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.