Известия за новите обяви от ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
14.11.2022, Ref.No:ТХА
Търговски представител - Хранителни добавки и OTC, ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
  • location_onПловдив
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 2000 до 2200 BGN (Нето)

Търговски представител - Хранителни добавки и OTC

Европа Консулт е агенция, специализирана в подбора на висококвалифициран персонал и headhunting в секторите - Медицина и Фармация.
Ние вярваме, че човешкият капитал е основата на всяка успешна компания, а ние сме тези, които сме доказали, че можем да го осигурим.

За наш клиент, водеща фармацевтична компания, търсим служител за позицията:

ОТГОВОРНОСТИ:
• Провеждане на срещи и презентации на продуктите в аптеки за следния регион: Пловдив, Пазарджик, Асеновград;
• Портфолиото е от наложени на пазара продукти с рекламни кампании в националните телевизии;
• Създаване на иновативна стратегия и подход за развитието на възложения пазар.

ИЗИСКВАНИЯ:
• ОПИТ КАТО ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ С АПТЕКИ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИЗИСКВАНЕ;
• Висше образование;
• Добри компютърни умения;
• Шофьорска книжка – кат. Б.

Клиентът предлага:
• Конкурентно твърдо възнаграждение - 1,500лв - 2000лв нет. (според опита) + бонусна ситема;
• Ежемесечен бонус;
• Служебен автомобил;
• Въвеждащо обучение за продуктите.

Ако позицията представлява итнерес за Вас, моля да ни изпратите актуална автобиография и снимка. Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД /регистрирана за извършване на посредническа дейност в България (лиценз №1801 от 19.11.2014г.) и чужбина(лиценз №1802 от 19.11.2014г.)/
Препрати
ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Подбор на персонал
  • calendar_today Основана 2003
  • people_alt 10 служители
Проблем с обявата
Обява: Търговски представител - Хранителни добавки и OTC
Организация: ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.