Известия за новите обяви от PAGE RULES LTD.
14.11.2022
star star star star star
Link Building & SEO Specialist, PAGE RULES LTD.
  • location_onПловдив
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • paidЗаплата от 2000 до 3000 BGN (Нето)

Link Building & SEO Specialist

ПЕЙДЖ РУЛС е фирма, развиваща дейност в областта на SEO оптимизацията

Търсим си нов креативен и мотивиран колега за позицията:

Линк билдинг SEO специалист

ИЗИСКВАНИЯ:

Отличен писмен и говорим Български език;

ОТГОВОРНОСТИ:

Изграждане Линкове към даден Уеб Сайт

- Изграждане на Безплатни Линкове: бизнес каталози и директории, сайтове за обяви и всякакъв тип сайтове от подобен тип;
- Изграждане на Линкове във Форуми и Коментари от актуални сайтове;
- Комуникация (Outreach) с различни медии и сайтове за размяна на линкове и съдържание;
- Проучвания и SEO анализи с Ahrefs, Semrush... и други инструменти;
- Рисърч за Анализ на Конкуренцията в Търсачките: Google, Yahoo, Bing, Yandex и т.н
- Мониторинг и Оптимизация на Линковете;
- Прилагане на нови и креативни стратегии за Link Building.

ПРЕДИМСТВА:

- Опит в същата длъжност;
- Писмен и говорим Английски.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

- Адекватно и атрактивно заплащане;
- Възможност за работа по интересни и разнообразни проекти;
- Възможности за дългосрочно и професионално развитие;
- Вътрешно-фирмени обучения;
- Множество социални придобивки;
- Приятна работна среда, страхотен сплотен екип, модерен и удобен офис на централно и комуникативно място.
Препрати
14.11.2022
PAGE RULES LTD.
Интернет/Електронна търговия, Информационни технологии, Маркетинг/Реклама/ПР
Проблем с обявата
Обява: Link Building & SEO Specialist
Организация: PAGE RULES LTD.
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.