Известия за новите обяви от ФОНДАЦИЯ ПОМОЩ ЗА БЕЗДОМНИТЕ ЖИВОТНИ - ЩРОЙНЕРХИЛФЕ БУЛГАРИЕН
07.11.2022
star star star
Ветеринарен лекар, ФОНДАЦИЯ ПОМОЩ ЗА БЕЗДОМНИТЕ ЖИВОТНИ - ЩРОЙНЕРХИЛФЕ БУЛГАРИЕН
  • location_onПловдив
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • beach_accessОтпуск 20 дни

Ветеринарен лекар

Описание и изисквания:
Немски кастрационен център – Пловдив, търси да назначи ветеринарен лекар на пълен работен ден.
Изисквания към кандидатите:
. Диплома за завършено образование по Ветеринарна медицина
· Да обичате животни и работата с тях да Ви доставя удоволствие
· Да имате позитивна нагласа спрямо бездомните котки
· Да имате желание да сте част от организация, която се бори активно с намаляването броя на бездомните котки в град Пловдив
· Опит в кастрирането на животни

Основни задължения:
· Кастрация на животните за деня
· Наблюдаване на състояниeто им, докато се върнат обратно по места
· Оказване на първа помощ на пострадали животни
. Поддържане на отлична хигиена на работното място
· Почистване и дезинфекция на Кастрационния център в края на работния ден

Какво предлагаме:
- работа на постоянен трудов договор
- пълни осигуровки
- Трудово възнаграждение от 1200 до 3000 лв
- 5-дневна работна седмица със стандартно работно време от 8,00ч. до 17,00ч.
- Центърът не работи събота, неделя и всички официални почивни дни
- работа в приятна обстановка с малък и сплотен екип

Ако проявявате интерес към позицията и искате да сте част от нашия екип, моля, изпратете актуално CV, заедно с очакваното заплащане.

Благодарим предварително на всички за отделеното време и проявения интерес!
Препрати
07.11.2022
ФОНДАЦИЯ ПОМОЩ ЗА БЕЗДОМНИТЕ ЖИВОТНИ - ЩРОЙНЕРХИЛФЕ БУЛГАРИЕН
Помощ за бездомните животни - Streunerhilfe Bulgarien e. V. е фондация, създадена от доброволци, обединени от една обща кауза - да помагат активно на бездомните животни. Екипът ни има една обща цел - да намалим страданието на животните,
  • calendar_today Основана 2017
  • people_alt 5 служители
Проблем с обявата
Обява: Ветеринарен лекар
Организация: ФОНДАЦИЯ ПОМОЩ ЗА БЕЗДОМНИТЕ ЖИВОТНИ - ЩРОЙНЕРХИЛФЕ БУЛГАРИЕН
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.