Известия за новите обяви от АК Електрик АД
23.09.2022, Ref.No:O-2
star star star star star
НАСТРОЙЧИК НА ЛАЗЕР, АК Електрик АД
  • location_onРадомир
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

НАСТРОЙЧИК НА ЛАЗЕР

Оператор рязане на лазер
„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.
Във връзка с развитието на нашият производствен екип, търсим отговорен настройчик на лазер, който да допринася за развитието на нашата компания.
Отговорностите:
 Ще извършвате работата на лазер машина с ЦПУ в точно определен срок.
 Ще отговаряте за количеството и качеството на произведената продукция.
 Ще отговаряте за поддръжката на поверената Ви машина в изправно състояние.
 Ще администрирате процесите с ERP.

Изискванията:
 Средно техническо образование.
 Отлични технически познания и практически опит в работата с техническа документация.
 Професионален опит поне 3 г. в сродна среда.
 Добра компютърна грамотност и знания за работа с машини с ЦПУ и ЕRP системи.
 Професионална ориентация към резултатите.
 Добри умения за работа в екип и готовност за работа на двусменен режим.
 Умения за ориентация към детайлите.

Нашето предложение:
 Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда.
 Мотивиращо възнаграждение. Бонуси. Ваучери за храна
 Допълнително здравно застраховане.
 Поемане на разходите за гориво от населено място извън град Радомир.

Ако решите, че Вие сте подходящият кандидат, изпратете ни професионалната си автобиография.
Препрати
АК Електрик АД
Проектиране и производство на метални конструкции и машини, както и на електрически табла за управление. Клиенти са ни глобални индустриални лидери като General Electric, ABB, Alston, Atlas Copco, Bombardier, Ericsson, Getinge, Munters, Tetra Pak.
  • calendar_today В България от 1961
  • people_alt 900 служители
Проблем с обявата
Обява: НАСТРОЙЧИК НА ЛАЗЕР
Организация: АК Електрик АД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.