Известия за новите обяви от САГАКС ЕАД
23.09.2022
star star star star star
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ, САГАКС ЕАД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Сагакс ЕАД е динамично развиваща се фирма в търговията с вина и луксозни продукти.
За търговския ни отдел ние искаме да назначим инициативни, отговорни и позитивни хора, които да демонстрират отлични комуникационни и презентационни умения, умения за работа в екип, проактивност, търговски усет и ориентация към постигане на резултати.
Идеалният кандидат за нас има опит в продажбата на вина, спиртни напитки, гурме продукти, премиум храни и аксесоари и желае да се развие във вино индустрията, работейки с портфолио, подбрано измежду най-награждаваните и търсени вина в света.

Описание на позицията:

1. Създава и поддържа мрежа от клиенти в поверения му район;
2. Консултира клиентите на компанията относно характеристиките и предимствата на продуктите;
3. Следи дистрибуцията на фирмените продукти в обектите;
4. Следи за сроковете на разплащане с клиентите и ги предизвестява за настъпването на падежа;
5. Познава пазара, конкурентите и следи тенденциите;
6. Изготвя отчети и доклади за резултатите от своята работа и конюнктурата на пазара

Нашите изисквания са:

1. Отлични комуникативни и търговски умения;
2. Добра компютърна грамотност - MS Office;
3. Професионален опит на подобна позиция
4. Владеене на английски език на работно ниво;
5. Активен шофьор с валидна шофьорска книжка;
6. Желание за постигане на високи резултати и цели.

Ние предлагаме:

1. Възможности за кариерно развитие, обучение и заплата плюс бонуси в съответствие с длъжността;
2. Отлични условия на труд;
3. Служебен автомобил и телефон;
4. Възможност за ползване на корпоративни отстъпки при наши партньори.
5. Карта Мултиспорт при преференциални условия.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.
Препрати
23.09.2022
САГАКС ЕАД
Търговия на дребно в неспециализирани магазини предимно с хранителни стоки, напитки и тютюневи зиделия
Проблем с обявата
Обява: ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ
Организация: САГАКС ЕАД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.