Известия за новите обяви от АЛБИАНА ГРУП ООД
23.09.2022
star star star star star
Шофьори кат. С за дистрибуция в София и страната, АЛБИАНА ГРУП ООД
  • location_onСофия, кв. Левски Г (виж карта)
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 1600 до 2100 BGN (Нето)

Шофьори кат. С за дистрибуция в София и страната

Фирма "Албиана Груп" ООД е вносител и дистрибутор на хранителни стоки и безалкохолни напитки с многогодишен опит в търговията. Вече над 20 години се стремим да сме максимално бързи, точни и коректни с нашите партньори.

Задължения:
- Товарене и разтоварване за ежедневните курсове на стоката
- Опит в работата с пари и документи
- Комуникативност
- Подреждане на стоката в склада
- Изпълнение на заявки в склада
- Следи за доброто техническото състояние на повереният му МПС.
- Следи за навременната смяна на консумативи, текущи технически прегледи.

Изисквания към кандидатите::
- шофьорска книжка кат. "С"
- дигитална карта
- средно образование
- умения за работа в екип и самостоятелно
- добри комуникативни умения.

Предлагаме:
- Петдневна работна седмица
- Работа в млад екип
- Сигурност и стабилност на работното място
- Трудов договор и осигуровки
- Адекватно, мотивиращо и стимулиращо възнаграждение
- Изплащане на заплата 2 пъти месечно
- Допълнително заплащане на командировачни.
Препрати
23.09.2022
АЛБИАНА ГРУП ООД
Производство, Транспорт и логистика, Търговия
Проблем с обявата
Обява: Шофьори кат. С за дистрибуция в София и страната
Организация: АЛБИАНА ГРУП ООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.