Известия за новите обяви от САГАКС ЕАД
23.09.2022
star star star star star
СПЕЦИАЛИСТ ТЪРГОВИЯ И МАРКЕТИНГ, САГАКС ЕАД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

СПЕЦИАЛИСТ ТЪРГОВИЯ И МАРКЕТИНГ

Сагакс ЕАД е динамично развиваща се фирма от групата Калиман, основана през 2013.

Представлява ексклузивно над 80 производителя в категориите вино, напитки и храна. Наши клиенти са водещи ресторанти, хотели, клубове, супермаркети и специализирани магазини в страната

Сагакс ЕАД има собствена директна дистрибуция, мрежа магазини и има присъствие в повечето Балкански държави.

Търсим колега, който да се присъедини към екипа ни, със следните отговорности:

- Създава, приема и поддържа мрежа от клиенти;
- Комуникация с български и чуждестранни партньори и клиенти;
- Съдействие на търговските екипи/магазини на фирмата;
- Съдействие и организация на внос и износ;
- Боравене с публичен, данъчен и митнически склад
- Развитие на марки, които фирмата представлява;
- Изготвяне на анализи и проучвания;
- Работа по дигиталните проекти и присъствие на фирмата;
- Промоции, маркетинг активности и събития;
- Административна и офисна работа.

Очакваме кандидат, който :

- Притежава търговски нюх;
- Иска да работи с разнообразни премиум стоки от цял свят;
- Е екипен играч и иска да се включи в устремен и сплотен екип;
- Е отговорен, организиран и последователен;
- Ползва свободно английски език;
- Иска да работи във фирма, където вижда резултатите от труда си, и постигнатото и създаденото се откроява – и награждава.
- Много добро владеене на Microsoft Excel.

Предлагаме:

- Възможности за отлична професионална и финансова реализация.
- Комфортна работна среда.
- Ползване на Мултиспорт карта на преференциални условия.
- Възможност за ползване на корпоративни отстъпки при наши партньори.

Необходими документи :
- Подробна автобиография

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденцалност и спазване на изискванията на ЗЗЛД.

Препрати
23.09.2022
САГАКС ЕАД
Търговия на дребно в неспециализирани магазини предимно с хранителни стоки, напитки и тютюневи зиделия
Проблем с обявата
Обява: СПЕЦИАЛИСТ ТЪРГОВИЯ И МАРКЕТИНГ
Организация: САГАКС ЕАД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.