Известия за новите обяви от INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD
19.09.2022
star star star star star
Куриери - временна заетост, INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD
  • location_onLondon / United Kingdom
  • workВременна/сезонна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 5600 до 8000 BGN (Нето)

Куриери - временна заетост

Във връзка с наближаващия предпразничен период, една от най-големите логистични компании партньор на Амазон търси куриери на временен договор (с възможност за постоянен договор) за работа в Англия през месеците Октомври & Ноември & Декември.

Предложение:

• отлично фиксирано седмично заплащане
• служебен бус, гориво
• осигурена квартира за периода
• осигурен транспорт до и от Великобритания

Отговорности:

• Доставка на леки пратки на къси разстояния по предварително изготвен маршрут
• Проверка на превозното средство за доставка всяка сутрин преди тръгване към района
• Следване правилата и стандартите за безопасност на труд

Изисквания:

• Документ за уседналост във Великобритания
• Валидна шофьорска книжка категория Б
• Техническа грамотност за работа със сканиращо устройство
• Английски език не е задължителен
• Предишен опит като куриер не е задължителен

ИНСТА СОРС ГРУП БЪЛГАРИЯ ЕООД е лицензирана от Министерство на труда и социалната политика с лиценз № 2872/27.08.2019
Препрати
19.09.2022
INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD
HR Агенция
Проблем с обявата
Обява: Куриери - временна заетост
Организация: INSTA SOURCE GROUP BULGARIA EOOD
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.