Известия за новите обяви от ГЛОБАЛ БРАНДС ДИСТРИБЮШЪН ООД
23.09.2022
star star star star star
ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ ЗА МОЛ ПАРАДАЙС, ГЛОБАЛ БРАНДС ДИСТРИБЮШЪН ООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • scheduleНепълно работно време
  • history_toggle_offГъвкаво работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит

ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ ЗА МОЛ ПАРАДАЙС

Фирма Глобал Брандс Дистрибюшън ООД е ексклузивен представител на световни марки като: Philipp Plein, Billionaire, Emporio Armani, Polo Ralph Lauren, Santoni, Churche’s, Coccinelle, Converse, Lacoste, Guess, Bally, Trussardi, Michael Kors ,GAS, Pepe Jeans, Liu Jo, Desigual, Yamamay, Superdry и др.

Част от изброените марки са позиционирани в изискани монобранд магазини. Мултибранд магазини - Scandal, Scandal Kids, Fusion и Gentleman.
Ако сте амбициозни, мотивирани и динамични и искате да се докоснете до света на модата, то вие сте правилния човек!

Отговорности:
- Обслужване на клиентите по изградени фирмени стандарти;
- Попълване на документи, свързани с дейността;
- Участва в провеждането на ревизии;
- Познава предлаганите марки;
- Приемане и подреждане на стоки;
- Следене за правилното съхранение на стоките;

Изисквания:
- Опит в продажбите;
- Завършено средно образование;
- Комуникативност и учтивост ;
- Умения за работа в екип;

Ние предлагаме:
- Специализирано обучение;
- Възможност за работа в близост до местоживеене;
- Реализация в динамично развиваща се, модерна компания;
- Точни и коректни трудови взаимоотношения;
- Възможност за израстване до позиция „Управител на магазин“;

Стартово възнаграждение от 1100 лв. При постигнати лични и общи цели до 1400 лв.
Посочените суми са нетни възнаграждения.

Моля, изпращайте автобиографии придружени със снимка .

Данните, предоставени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на вашата кандидатура.
Препрати
23.09.2022
ГЛОБАЛ БРАНДС ДИСТРИБЮШЪН ООД
Търговия
Проблем с обявата
Обява: ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ ЗА МОЛ ПАРАДАЙС
Организация: ГЛОБАЛ БРАНДС ДИСТРИБЮШЪН ООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.