Известия за новите обяви от КЛЕВЪР БУК ООД
14.09.2022, Ref.No:Реф. № 2022-3
star star star star star
Сътрудник Работа с клиенти – на 6 или 8 часов работен ден, КЛЕВЪР БУК ООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • history_toggle_offГъвкаво работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1000 до 1400 BGN (Нето)
  • handshakeПодходяща и за кандидати с бежански статут

Сътрудник Работа с клиенти – на 6 или 8 часов работен ден

Детско издателство "Клевър Бук" търси попълнение на екипа си!

Ние създаваме и издаваме книги, игри и карти, които забавляват и учат децата. Екипът ни се състои от 6-ма души в офис и от мрежа от партньори извън него - художник, финансист, предпечат специалисти, и др. ценни хора. Гордеем се с това, че работим бързо, ефективно и качествено. Гъвкави сме и проявяваме индивидуален подход към всеки колега.
Това, което търсим в хората около нас е лоялност, почтеност и целеустременост.

Основни отговорности:

- Документална обработка на поръчки от електронен магазин и заявки от търговци;

- Комуникация с клиенти (консултиране, решаване на проблеми) – по телефон, месинджър, мейл;

- Водене на каса;
- Участие в събития – презентиране и продажба на продукти на издателството;

- Други административни дейности;

Изисквания:
- Работа с Word, Excel;
- Отговорност и самостоятелност;
- Инициативност;
- Комуникативност;

- Организираност;

- Екипност;

Предимства:

- Предишен опит на подобна позиция;

Работното време е от 8,30ч. до 15,00ч./17.00ч., от понеделник до петък, в офис.

Работно място гр. София, ул. „Неделчо Бончев“ 10, склад 18 (в близост до спирка на метростанция Искърско шосе и Софийска Света гора). Позицията не предоставя възможност за хоумофис.
Препрати
КЛЕВЪР БУК ООД
Издателство "Клевър Бук" е детско издателство, специализирано в издаването на образователни карти, книги и игри. Ние вярваме, че най-добре се учи чрез игра.
  • calendar_today Основана 2010
  • people_alt 5 служители
Проблем с обявата
Обява: Сътрудник Работа с клиенти – на 6 или 8 часов работен ден
Организация: КЛЕВЪР БУК ООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.