Известия за новите обяви от Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
27.09.2022
star star star
Сътрудник документооборот, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • 3pДистанционно интервю
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1550 до 1950 BGN (Бруто)
  • beach_accessОтпуск 20 дни
  • languageАнглийски

Сътрудник документооборот

Нашият клиент – Темира ООД, е българска фирма, основана през 1990 година. Фирмата развива дейност в различни направления, предлагайки широка гама от продукти и услуги: производство и продажба на танцови облекла, обувки и аксесоари (Аита), материали за строителството, лъчисто отопление, ремонтни дейности. Повече за фирмата може да намерите на страниците на сайта им.

Има осигурен служебен транспорт от метростанция Софийска Света гора до офиса на фирмата и обратно, което е на 5-6 мин. разстояние.

Подходящи са кандидати, които отговарят на следните изисквания:
• Опит на сходна позиция.
• Икономическо образование (средно или висше).
• Умения за работа със счетоводен софтуер.
• Свободно ползване на Microsoft Office продуктите и техните Google аналози.
• Английски език – добро ниво
• С висока мотивация за точно такъв тип работа.
• Подреден, стриктен, добре организиран.
• С дългосрочни намерения.

Основните задължения:
• Завеждане на стоките в складовата програма
• Подреждане на папки и документи в съответствие с изискванията на фирмата
• Изготвяне на фактури
• Архивиране на документи
• Пряка връзка със счетоводната къща, обслужваща компанията, осигурявайки й изисканите от тях документи
• Извършва и други дейности, свързани с дейността на фирмата

Предложение на компанията към кандидатите, проявили интерес:
• Трудов договор с 6 месечен пробен период.
• Стартово възнаграждение с пълни осигуровки 1550 лв. за кандидати с малък опит и с възможност за развитие до 1950 лв. бруто с актуализация на три месеца при показани добри резултати. Възнаграждението на кандидати с опит ще бъде коментирано на интервюто със самия работодател.
• Ваучери за храна на стойност 80 лв.
• Работна седмица от понеделник до петък ( 8.30 – 17.30 часа с един час обедна почивка).
• Всички права по Кодекса на труда.
• Коректен и точен работодател.

Ако това е работата, която търсите, моля изпратете актуална автобиография със снимка.

Можете да добавите мотивационно писмо, само, ако искате да кажете нещо повече за себе си. Копирани от интернет няма да бъдат във Ваша полза.

На интервю ще бъдат поканени само кандидати, които отговарят на посочените изисквания.

На работещите е гарантирана конфиденциалност.

Вашите лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целта на този подбор.

Лиценз за посредническа дейност № 2116 от 15.09.2016 година.
Препрати
27.09.2022
Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Подбор и обучение на персонал.Изготвяне на дизайн на тренинги по заявка на клиента и провеждането им. Тиймбилдинги за съществуващи и новосъздадени екипи. Консултации по управление на човешките ресурси за мениджъри.
  • calendar_today Основана 2001
Проблем с обявата
Обява: Сътрудник документооборот
Организация: Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.