Известия за новите обяви от СПИДИ АД
30.09.2022, Ref.No:Warehause Manager_
star star star star star
Управител, разпределителен център, СПИДИ АД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Управител, разпределителен център

Имаш познания в областта на логистични и складови процеси. Умееш да изграждаш и управляваш ефективни екипи. Ориентиран си към постигане на резултати. Имаш висше образование, добри компютърни умения и познания по английски език. Предлагаме ти да се присъединиш към отдел Операции в СПИДИ АД – част от най-голямата мрежа за сухопътни доставки в Европа на позиция „Управител, разпределителен център“. Твоята основна задача ще бъде да управляваш целия екип и да контролираш всички складови дейности.

Основни отговорности:

• Планира, организира и контролира дейности, свързани с обработката и транспорт на пратки в разпределителния център;
• Предлага, развива, изпълнява и контролира проекти и проектни задачи, свързани с дейностите, осъществявани в разпределителния център;
• Развива, оптимизира и имплементира логистични маршрути;
• Изгражда, обучава, развива и мотивира екип от преки ръководители;
• Осигурява качествено изпълнение на екипните задачи в съответствие с поставените цели;
• Измерва, контролира и имплементира ключови индикатори на представянето в разпределителния център;
• Допринася за решаването на казуси в рамките на складовите екипи;
• Поддържа и развива текущата система за оценка на представянето в разпределителния център;
• Инициира предложения за оптимизация на разходите в разпределителния център;

Изисквания:

• Управленски компетенции;
• Висше образование;
• Комуникативност и ориентираност към резултатите;
• Умения за планиране и управление;
• Добри презентационни умения;
• Умения за вземане на решения;
• Проактивна личност с опит при справянето с трудни ситуации;
• Познания по английски език;
• Компютърни умения – вкл. Excel, Word и Power Point;
• Шофьорска книжка, категория B;
• Опит в сферата транспорт и логистика е предимство.

Какво предлагаме :

• Интересна и мотивираща работа в голяма и успешна международна компания;
• Атрактивен пакет на възнаграждение и допълнителни придобивки;
• Бонуси на база постигнати резултати;
• Възможности за развитие;
• Динамична работна среда в екип от млади и мотивирани хора.

Ако отговаряте на посочените изисквания и имате желание да се присъедините към нашия екип, моля кандидатствайте по обявата, като изпратите автобиография и актуална снимка.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗДЛ и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Препрати
СПИДИ АД
Транспорт и логистика
Проблем с обявата
Обява: Управител, разпределителен център
Организация: СПИДИ АД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.