Известия за новите обяви от DEKRA Arbeit Bulgaria EOOD
08.09.2022
star star star star star
СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ - СТАРТ 14 СЕПТЕМВРИ И 19 СЕПТЕМВРИ, DEKRA Arbeit Bulgaria EOOD
  • location_onNeuwied / Germany
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата 1800 EUR (Нето)

СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ - СТАРТ 14 СЕПТЕМВРИ И 19 СЕПТЕМВРИ

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.
За наш корпоративен клиент, международна логистична компания, търсим да назначим:

СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ ЗА ГЕРМАНИЯ - старт 14 септември и 19 септември, 03 октомври и 10 октомври

Свържете се с нас на:
• 0877 44 37 45 – София и страната (с дистанционно интервю)
• 0877 44 35 93 – Бургас и региона
• 0876 02 46 47 – Пловдив и региона

Отговорности:
• Сортиране на входящите пратки
• Възможност за вдигане на пакети на ръка с тежест до 31,5 кг
• Събиране на поръчки с баркод четци
• Етикетиране на готовите пратки
• Товаро-разтоварна дейност
• Спазване на утвърдените фирмени стандарти

Изисквания:
• Владеенето на немски език не е задължително
• Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство
• Готовност за работа на трисменен режим
• Отговорност, сръчност и лоялност
• Kачество при работа
• Внимание към детайла и изпълнителност

Компанията предлага:
• Трудов договор с атрактивно възнаграждение
• Месторабота Германия - град Нювид
• Осигурено настаняване в хотели или пансиони
• Осигурен транспорт от и до работното място
• Въвеждащо обучение, с цел постигане на максимални резултати
• Възможност за кратък отпуск по Коледните празници

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография на английски или немски език.
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Лиценз № 2451/08.02.2018
DEKRA Arbeit ще използва личните Ви данни само и единствено за целите на този подбор.
DEKRA Arbeit ще използва личните Ви данни за бъдещ подбор за същата или подобна длъжност през всички платформи на компанията.
Препрати
08.09.2022
DEKRA Arbeit Bulgaria EOOD
Човешки ресурси
  • calendar_today В България от 2017
  • people_alt 400 служители
Проблем с обявата
Обява: СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ - СТАРТ 14 СЕПТЕМВРИ И 19 СЕПТЕМВРИ
Организация: DEKRA Arbeit Bulgaria EOOD
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.