Известия за новите обяви от НИКОЛОВИ-ТРАНС ЕООД
05.09.2022, Ref.No:BGROGR
Шофьор на товарен автомобил, категория С+Е, НИКОЛОВИ-ТРАНС ЕООД
  • location_onВраца
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата 3500 BGN (Нето)

Шофьор на товарен автомобил, категория С+Е

Набира шофьори на товарни автомобили, за работа по релация България - Румъния - Гърция.

Фирмата предлага:
- Кръгови курсове;
- Отлично заплащане;
- Платен годишен отпуск от 25 дни;

Изисквания към кандидата:
- Опит като шофьор на товарен автомобил минимум 1 година;
- Валидно удостоверение за психологическа годност;
- Карта за дигитален тахограф;
- Карта за професионална компетентност;
- Позитивно и отговорно отношение към работата;
- C+E категория.

Задължения:
- Отговаря за превозването на стоки и съпровождащите ги документи;
- Следва установения дневен маршрут и график за работа;
- Спазва срока на доставките;
- Отлична поддръжка и стопанисване на повереното МПС;

Ако това предложение представлява интерес за Вас и желаете да станете наш колега, кандидатствайте.
Препрати
НИКОЛОВИ-ТРАНС ЕООД
Транспорт и логистика
Проблем с обявата
Обява: Шофьор на товарен автомобил, категория С+Е
Организация: НИКОЛОВИ-ТРАНС ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.