Известия за новите обяви от САВОНА ТЕКС ЕООД
23.09.2022
star star star star star
Оперативен счетоводител и ТРЗ, САВОНА ТЕКС ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • beach_accessОтпуск 20 дни

Оперативен счетоводител и ТРЗ

ТРЗ и Оперативен счетоводител

Фирма в модния бранш търси за своя екип ТРЗ и Оперативен счетоводител.

Отговорности:

-Осчетоводяване на първични и вторични документи
-Изготвяне на справки за нуждите на ръководството
-Трудови договори, назначаване, прекратяване и регистрация в НАП
-Длъжностни характеристики на персонала на фирмите
-Оформяне нa трудови книжки, трудови досиета на персонала
-Обработка на молби за отпуск и болнични листи
-Платежни нареждания за заплати и дължими месечни осигуровки
-Посредничество със Служби по трудова медицина
-Формиране на работната заплата

Изисквания:

- Висше Счетоводно-икономическо образование
- Познаване на счетоводното и данъчното законодателство
- Стаж по специалността, опит на подобна позиция
- Много добри компютърни умения, предимство е ползването на софтуера за заплати Омекс
- Аналитичност, прецизност, внимание към детайлите
- Умения за работа в екип, коректност и отговорност
- Професионален опит със счетоводен и ТРЗ софтуер

Фирмата предлага:

- Трудов договор с шест месеца изпитателен срок с фирма "Савона Текс" ЕООД
- Конкурентно възнаграждение
- Възможност за работа в голяма и бързо развиваща се компания със стабилни финансови позиции и коректно отношение към служителите си
- Отлични условия на труд в млад и амбициозен екип от професионалисти

Всички кандидатури се разглеждат строго конфиденциално при спазване на законодателството за защита на личните данни.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Препрати
23.09.2022
САВОНА ТЕКС ЕООД
Търговия
Проблем с обявата
Обява: Оперативен счетоводител и ТРЗ
Организация: САВОНА ТЕКС ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.