Известия за новите обяви от НИС ПЕТРОЛ ЕООД
05.08.2022, Ref.No:MHSE
star star star star star
Мениджър здравословни и безопасни условия на труд, НИС ПЕТРОЛ ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Мениджър здравословни и безопасни условия на труд

На територията на Република България НИС Петрол ЕООД се представя с марката Gazprom, изразено в развитието и налагането на търговски обекти - бензиностанции с търговската марка Gazprom, както и в развитие търговията на едро с горива.

Компанията търси да назначи:

Основни задължения:

1. Да познава добре нормативната уредба по ЗБУТ, ППЗ и опазване на околната среда.
2. Внедряване и контрол политиката по безопасност в Дружеството, бензиностанциите и складова база Костинброд.
3. Взаимодействие с държавните органи по ЗБУТ, ППБ и опазване на околната среда за Дружеството, бензиностанциите и складова база Костинброд.
4. Управление на риска в Дружеството, бензиностанциите и складова база Костинброд.
5. Взаимодействие със Службата по трудова медицина по ЗБУТ.
6. Разработка, синхронизация по внедряване на стандарти, съгласно политиката на компанията.
7. Професионален опит мин. 3 години.
8. Кандидатите могат да бъдат от сферата на промишлеността, производството и Търговия.
9. Опит в подържнане и внедряване на системи за управление на каческвото, околната среда, здраве и безопасност при работа.

Изисквания към кандидатите:

- Висше образование, степен магистър, сертификат за вътрешен одитор;
- Професионален опит по специалността - най-малко 3 г.;
- Отлични комуникативни умения;
- Способност за динамична работа в екип;
- Ориентация към постигане на резултати;
- Проактивност;
- Отлична компютърна грамотност:/OS Windows/Word, Excel, Internet, e-mail/, работа със специализираните софтуерни приложения поддържани от Работодателя;
- Владеене на английски език писмено и говоримо.

Ние предлагаме: безсрочен трудов договор с НИС Петрол ЕООД, мотивираща работна атмосфера, 20 дни платен годишен отпуск, конкурентно възнаграждение, участие в годишна бонусова мотивационна система и допълнително здравно осугуряване след изпитателният срок.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани като поверителни и ще бъдат използвани само за целите на подбора.
Препрати
НИС ПЕТРОЛ ЕООД
Автомобили, автосервизи, бензиностанции
  • calendar_today В България от 2011
  • people_alt 52 служители
Проблем с обявата
Обява: Мениджър здравословни и безопасни условия на труд
Организация: НИС ПЕТРОЛ ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.