Известия за новите обяви от АРОН РАЙС ООД
05.08.2022, Ref.No:121
star star star star star
ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ, АРОН РАЙС ООД
  • location_onСъединение (Пловдив), Пищиговско шосе 4
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 1350 до 1950 BGN (Бруто)

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

АРОН РАЙС ООД е водещо предприятие в производството на ориз. То е съвкупност от модерно силозно стопанство, предприятие за преработка на оризова арпа, цех за пакетиране и съхранение на готова продукция. Фирмата прилага най-актуалните технологии в сектора, като акцентира върху иновации, ефективност и високо качество.

Поради увеличение обема на работа за нашия офис в гр.Съединение търсим Счетоводител.

Основни активности и отговорности:

- Обработка на първични и вторични счетоводни документи, въвеждане на данни в счетоводен
програмен продукт;
- Изготвяне на справки и декларации към ръководството и външни институции;
- Изготвяне на всички документи, свързани с ТРЗ и личен състав
- Други задачи, поставени от Главен счетоводител и Управител

Изисквания към всеки кандидат:

- Завършено висше образование – счетоводна или финансова специалност;
- Поне 2г. опит като оперативен счетоводител или подобна позиция
- Oпит в работата със счетоводен и ТРЗ софтуер;
- Познаване на нормативната база в областта на счетоводната отчетност и данъците;
- Компютърна грамотност: владеене и използване на компютърна техника- Microsoft Office,
- Интернет и специализиран счетоводен софтуер;
- Аналитичност, прецизност и внимание към детайлите;
- Умение за работа в екип и спазване на срокове;
- Владеенето на Английски език се счита за предимство;

Условия на работното място:

- Възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;
- Конкурентно възнаграждение и социален пакет;
- Въвеждащо и последващо обучение;
- Петдневна работна седмица при стандартен 8-часов работен ден с месторабота гр.
Съединение;
- Осигурен фирмен транспорт от гр. Пловдив;
- Работа в установена фирма и сплотен колектив;
- Отлични условия на труд;
- Ваучери за храна
- 350лв. бонус при страртиране

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Препрати
АРОН РАЙС ООД
Производство, Селско стопанство, Търговия
Проблем с обявата
Обява: ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
Организация: АРОН РАЙС ООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.