Известия за новите обяви от СТЕФИ ЕКСПРЕС ЕООД
05.08.2022
star star star star star
Доставчик с категория B, СТЕФИ ЕКСПРЕС ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleНепълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 2000 до 2200 BGN (Бруто)

Доставчик с категория B

Служител в куриерска фирма Еконт Експрес
ТЪРСИМ Кандидат, КОЙТО МОЖЕ ДА СТАРТИРА ВЕДНАГА !!!!!!!!

Изисквания:
-Валидна шофьорска книжка категория Б

Отговорности:
Доставка на пратки в районна на Студентски град.

Трудов Договор с фирма Стефи Експрес ЕООД
Възможност за бонуси върху основното заплащане.
Ще се разглеждат само СV със снимка .

Работната седмица е 6 дни, като шестият се състои от 5 работни часа.
Работно време от 9 до 17
МЕСТОРАБОТА СОФИЯ КВАРТАЛ: Студетски град
Препрати
05.08.2022
СТЕФИ ЕКСПРЕС ЕООД
Услуги
Проблем с обявата
Обява: Доставчик с категория B
Организация: СТЕФИ ЕКСПРЕС ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.