Известия за новите обяви от ТРИАДА МАРКЕТ ЕНД ДИСТРИБЮШЪН АД
03.08.2022, Ref.No:TPAP_VT
star star star star star
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА АПТЕЧЕН ПАЗАР - Регион: Велико Търново, Плевен, Русе, ТРИАДА МАРКЕТ ЕНД ДИСТРИБЮШЪН АД
  • location_onВелико Търново
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА АПТЕЧЕН ПАЗАР - Регион: Велико Търново, Плевен, Русе

„ТРИАДА МАРКЕТ ЕНД ДИСТРИБЮШЪН“ АД е една от водещите дистрибуторски компании в страната. Официален дистрибутор е на марките InoPharm, Seni, Bella, Matopat и др.

Компанията
ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ

Отговорности:
∙ Посещения на аптеки в съответния регион с цел представяне на продуктите от портфолиото на компанията;
∙ Организиране на регионални срещи с фармацевти, изготвяне и изнасяне на презентации;
∙ Предлагане на оферти, свързани с активностите по продукти, към аптеките в дадения регион;
∙ Проучване и следене динамиката на пазара в съответния регион;
∙ Изготвяне на ежедневни отчети за извършените посещения, както и седмични анализи на пазарната ситуация;
. Ежедневно осъществява пряка комуникация със собственици/ фармацевти на аптеки и дрогерии.

Компанията предлага:
∙ Работа в компания с млад и амбициозен екип;
∙ Продуктови обучения и обучения, повишаващи квалификацията на служителите;
∙ Служебен автомобил, мобилен телефон и таблет;
∙ Възнаграждение – твърдо месечно заплащане и допълнително месечно бонифициране,
обвързано с постигнатите резултати;
∙ Дългосрочна заетост;
∙ Възможности за кариерно развитие;

Изисквания:
∙ Отлични търговски, презентационни и комуникативни умения;
. Динамична, отговорна и организирана личност, ориентирана към постигането на резултати;
∙ Самостоятелност, възможност за лесна адаптация и работа в екип;
∙ Шофьорска книжка категория В /активен шофьор/;
∙ Възможност за интензивно пътуване в съответния регион;
∙ Компютърна грамотност - MS Office – Word, Excel, Power Point; Intеrnеt;
∙ Опит на позиция: Търговски представител.

Необходими документи за кандидатстване:
В случай, че позицията Ви интересува и отговаряте на посочените изисквания, моля да
изпратите Ваша автобиография с актуална снимка, мотивационно писмо, референции.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при условия на пълна поверителност.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на
ЗЗЛД. "Триада Маркет енд Дистрибюшън" АД се задължава да ги съхранява и да не ги
разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.

Препрати
ТРИАДА МАРКЕТ ЕНД ДИСТРИБЮШЪН АД
Търговия
Проблем с обявата
Обява: ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА АПТЕЧЕН ПАЗАР - Регион: Велико Търново, Плевен, Русе
Организация: ТРИАДА МАРКЕТ ЕНД ДИСТРИБЮШЪН АД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.