Известия за новите обяви от Пощенска банка
03.08.2022
star star star star star
Мениджър Операции с картови схеми, Пощенска банка
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • 3pДистанционно интервю

Мениджър Операции с картови схеми

Пощенска банка има над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e третата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Пощенска банка търси да назначи мотивиран и отговорен служител на позицията:

Мениджър Операции с картови схеми в отдел Операции с карти и разплащания

Основни отговорности:

• Обработване на масиви от данни и информация;
• Проверка на коректността на получената и изготвена информация;
• Изготвяне на различни видове анализи, статистически извадки и репорти за нуждите на компанията;
• Изготвя месечни и тримесечни отчети към международните картови организации;
• Съдействие за спазване на крайните срокове за външно и вътрешно отчитане, като същевременно поддържа целостта на информацията;
• Съдействие в процеса на бюджетиране;
• Предоставяне на информация и подкрепа в процеса на външен/вътрешен одит;
• Следи обороти, разходи и приходи на портфейла с карти и ПОС терминали;
• Подава обработва документи в системата САП.

• Изисквания за позицията са:
• Бакалавърска степен по Статистика, Икономика, Математика или др;
• Отлични напреднали умения в Excel, MS office;
• Свободно владеене на английски език - писмено и говоримо;
• Способност за справяне при комплексни ситуации;
• Добри комуникативни умения и желание за работа в екип;
• Практичен и проактивен, поема инициатива при решаването на проблеми и е способен да работи под напрежение и да спазва крайни срокове;
• Особено внимание към детайлите и независим начин на работа са от съществено значение;
• Екипен играч със способност да изгражда силни взаимоотношения, работейки с екипи в цялата организация;
• Способност за разбиране на процесите от край до край, идентифициране на възможности за подобрение, опростяване и прилагане на стандартизирани решения;
• Желателно е 2-3 години опит в сферата;

Ние предлагаме:
• Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
• Възможност за професионално и личностно развитие
• Ясно дефинирани кариерни пътеки
• Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
• Работа в приятелскa и динамична среда
• Карта Multisport на преференциална цена
• Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка
Запознат съм с Политика за защита на личните данни на Пощенска банка
Препрати
03.08.2022
Пощенска банка
Пощенска банка има 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна, универсална банка, четвърта по активи и водещ фактор в нововъведенията и формирането на тенденциите в банковия сектор в страната.
  • calendar_today Основана 1991
  • people_alt 3000 служители
Проблем с обявата
Обява: Мениджър Операции с картови схеми
Организация: Пощенска банка
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.