Известия за новите обяви от ПАРАЛЕЛ - С ЕООД
03.08.2022
star star star star star
ПРЕПОДАВАТЕЛ ПО МАТЕМАТИКА, ПАРАЛЕЛ - С ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • scheduleНепълно работно време
  • history_toggle_offГъвкаво работно време
  • schoolПодходяща и за студенти

ПРЕПОДАВАТЕЛ ПО МАТЕМАТИКА

*Подходяща за действащи учители,учители пенсионери и студенти по специалността „Педагогика на обучението по Математика“ или „Математика и информатика“. Позицията е подходяща както за пълна, така и за частична ангажираност.

Лични качества:
- Инициативност и креативност при преподаване на уроците ;
- Добри комуникативни умения;
- Отговорност и мотивация за работа с ученици.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Преподава учебния материал, съобразно потребности на ученика или групата;
- Комуникира с учениците и родителите в посока отстраняване на пропуски и затруднения;
- Комуникира с управителя на учбния център относно хода на учебния процес или възникнали проблеми ;

УСЛОВИЯ:
- Много добро възнаграждение;
- Гъвкавост при организация на часовете;
- Възможност за работа в екип от професионалисти в позитивна среда;
- Възможност за дистанционно провеждане на някои от часовете;
- Седмична или съботно-неделна заетост;
- Дългосрочна заетост;
- Свобода при подготовката и воденето на заниманията;
- Заплащането е съобразно взетите часове.

*За предимство ще се счита опит в преподаването на 5-6-7 клас( подготовка за НВО)

НАЧИН НА КАНДИДАТСТВАНЕ:
Автобиография
Снимка

С одобрените по документи кандидати ще бъде проведено интервю, а неодобрените ще бъдат уведомени своевременно.

Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Препрати
03.08.2022
ПАРАЛЕЛ - С ЕООД
Основното ни занимание е да даваме групови и индивидуални уроци на ученици от 3-ти до 12-ти клас. Провеждане на специализирани подготвителни курсове за полагане на матури след 7-ми и 12-ти клас(НВО и ДЗИ).
Проблем с обявата
Обява: ПРЕПОДАВАТЕЛ ПО МАТЕМАТИКА
Организация: ПАРАЛЕЛ - С ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.