Известия за новите обяви от НЕТ ИТ ЕООД
03.08.2022
star star star star star
Офис асистент с Английски език, НЕТ ИТ ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата 1500 BGN (Бруто)

Офис асистент с Английски език

Учебен център Нет Ит е един от водещите лицензирани учебни центрове в страната с над 10000 обучавани курсиста годишно. Всяка година обучаваме студенти от цялата страна по над 20 специалности. Лекторският състав и щатния персонал на центъра наброяват над 100 човека. Мисията на нашия екип е стремежът към непрестанно подобряване на качеството на предоставяните от центъра услуги.

Ако и Вие искате да сте част от нашата мисия да помогнем на повече млади хора, да намерят своето призвание и да се развиват професионално в мечтаната сфера, може да се присъедините към нашия екип на позиция "Офис асистент" към административното звено на дружеството, отговорно за развитието му в чужбина.

Основни задължения:
* комуникация с партньори и клиенти на дружеството;
* превод и работа с документи;
* поддръжка на уеб сайтове на фирмата;
* офис дейности;

Изисквания към длъжността:
* отлично владеене на английски език - писмено и говоримо;
* опит на подобна позиция;
* отлична организираност в работния процес;
* желание за развитие на работното място;

Нет Ит предлага:
* отлично работно място в модерен учебен център;
* отлично заплащане;
* възможност за безплатни обучения и допълнителна квалификация;
* възможност за дългосрочна реализация и кариерно развитие.

Ще се радваме да разгледаме всички изпратени кандидатури. Ще се свържем лично само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Нет Ит по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1932/16.09.2015г.

Препрати
03.08.2022
НЕТ ИТ ЕООД
Лицензиран учебен център, един от водещите обучители в сферата на дизайна, счетоводството и ИТ разработките.
  • calendar_today Основана 2014
  • people_alt 50 служители
  • people_alt 4 ИТ специалисти
Проблем с обявата
Обява: Офис асистент с Английски език
Организация: НЕТ ИТ ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.