Известия за новите обяви от ОП ОБРЕДНИ ДЕЙНОСТИ
03.08.2022, Ref.No:1
Счетоводител, ОП ОБРЕДНИ ДЕЙНОСТИ
  • location_onВраца
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Счетоводител

Изисквания към кандидата:
Висше икономическо образование, специалност „Счетоводство и контрол” и/или „Финанси” са предимство;
Минимум 2 /две/ години стаж по специалността и професионален опит в областта на финансово-счетоводната дейност;
Опит в цялостното счетоводно обслужване;
Познаване на нормативната база;
Компютърна грамотност: владеене и използване на компютърна техника- Microsoft Office, Интернет и специализиран счетоводен софтуер;
Организираност, гъвкавост, комуникативност, отговорност;
Максимална прецизност при работа с документи.

Основни задължения на кандидата:
Извършване на оперативна финансово-счетоводна дейност;
Познаване и прилагане на данъчното и счетоводно законодателство;
Осъществяване на контрол върху постъпващите счетоводни документи за спазване на нормативните изисквания при съставянето им;
Изчислява, осчетоводява и плаща трудовите възнаграждения на работниците и служителите на предприятието и възнагражденията по граждански договори,
Изчислява ,осчетоводява и плаща обезщетения по КТ и КСО на работниците и служителите,
Осчетоводяване на стопански операции;
Текущо анализиране на счетоводни сметки;
Изготвяне и предоставяне на справки, отчети и анализи, свързани със счетоводната и финансовата дейност;
Съставяне, обработване и съхранение на счетоводни документи;
Подготвяне на данни за статистически отчети и формуляри;

Предприятието предлага :
Дългосрочен ангажимент на трудов договор
Добро възнаграждение
Работа в динамичен и отговорен колектив
Възможности за обучение и придобиване на нови умения

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля заповядайте на адреса на управление на предприятието гр. Враца ул. "Георги Бенковски" № 21 с вашето актуално CV, диплома за завършено образование и трудова книжка.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Препрати
ОП ОБРЕДНИ ДЕЙНОСТИ
Услуги
Проблем с обявата
Обява: Счетоводител
Организация: ОП ОБРЕДНИ ДЕЙНОСТИ
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.