Известия за новите обяви от Н и Д ПРОГРЕС ЕООД
29.07.2022
star star star star star
Монтажник на дограма и врати, Н и Д ПРОГРЕС ЕООД
  • location_onFreiburg / Germany
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 2000 до 2500 EUR (Нето)

Монтажник на дограма и врати

Ние сме Н и Д Прогрес ЕООД. За наши обекти в Германия търсим:

Монтажници на дограми и врати

Ние Ви предлагаме :

- Работно време – понеделник – петък (07:00 – 17:00), събота (07:00-12:00);
- Заплащане – 2 000 - 2 500 евро нето;
- Настаняването е за наша сметка;
- Пътните разходи са за наша сметка;
- Осигуряване на максимума, 3 400 лв., за периода на командироване;
- Работно облекло за сметка на фирмата;
- Не удържаме СокаБау;
- Постоянен трудов договор, съобразно българското законодателство, ще се сключи с Н и Д Прогрес ЕООД;

Отговорности:
- Извършване на качествен монтаж на дограми и врати;
- Преглеждане работни указания, спецификации и необходими инструкции за монтиране;
- Проверка и тестване на готови и монтирани изделия;
- Ежедневна координация с останалите отдели на фирмата.

Изисквания:
- Техническа компетентност и умения за работа с инструменти;
- Прецизност, експедитивност и организираност;
- Умения за работа в динамична среда и работа в екип;
- Отговорност и ангажираност към работния процес;
- Предимство е наличието на опит в монтирането на врати, дограми.

За контакти - 0889542071

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашата Автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Фирмата гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.
Препрати
29.07.2022
Н и Д ПРОГРЕС ЕООД
стройтелство
  • calendar_today Основана 2015
  • people_alt 50 служители
Проблем с обявата
Обява: Монтажник на дограма и врати
Организация: Н и Д ПРОГРЕС ЕООД
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.