Известия за новите обяви от Пощенска банка
25.07.2022
star star star star star
Експерт Обслужване и подпомагане на бизнеса в отдел Оперативна ефективност, Пощенска банка
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • 3pДистанционно интервю

Експерт Обслужване и подпомагане на бизнеса в отдел Оперативна ефективност

Пощенска банка има над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e третата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Пощенска банка търси да назначи мотивиран и отговорен служител за позицията на:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

• Индивидуални застраховки:

- Проверка хартиен и електронен носител относно правилното попълване на документацията/сертификатите;
- Архив на индивидуални застраховки. Изпращане на сертификатите в електронен формат/хартиен носител до застрахователя;
- Месечно равнение със Застрахователя относно сумата, която Банката трябва да преведе за събраните застрахователни премии и комисионната , която Застрахователят трябва да плати. Проверка и равнение при Годишен одит;
- Комуникация със Застрахователите относно оперативно-административни уточнения и решаване на казуси.

• Ключови партньори на банката:

- Обработва фактури за изплащане на комисионна на посредници/партньори на банката по отношение на привлечени потребителски и жилищни кредити;
- Работа със САП и въвеждане на purchase order в САП за получените фактури за изплащане на комисионна на посредници/партньори на банката;
- Води регистър и база с обработените фактури за изплащане на комисионна на посредници/партньори на банката;

• Payroll бизнес:

- Регистрира системно и поддържа база и регистри за сключените Payroll споразумения;
- Архив на Payroll споразумения;
- Работа със специализиран модул за Payroll бизнеса и обработка на заявки свързани с оперативното обслужване;

• Интернет банкиране:

- Обработва искания за създаване на Нестандартни правила на подписване в администрацията на Интернет банкирането;
- Осъществява ежедневен мониторинг за навременна обработка от Клонова мрежа на онлайн заявки за увеличение на лимит за банкирането на физически лица;
- Обработва заявки за системно обединяване на клиенти в администрацията на Интернет банкирането, отказ от сценарий и системни действия;
- Обработва заявки свързани с администрирането на услугата „Универсален платец“;
- Месечни равнения с доставчика относно Комуналните плащания през услугата Универсален платец,Интернет банкирането и Self Service Zones;
- Ежедневно равнение на партиди за Комуналните плащания и МДТ;

• Участва в проекти и тестове за подобряване/внедряване на нови процеси, продукти и системни разработки, относно дейностите на звеното

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
 Висше икономическо;
 Опит в оперативно – административна работа – 2 години.
 Отлично владеене на граматически правилен български език – писмено и говоримо.
 Добро владеене на английски език - писмено и говоримо.
 Компютърна грамотност: Outlook, Word, Excel.
 Много добри аналитични умения;
 Добри организационни и комуникационни умения;
 Бързина и точност на изпълнение на поставените работни задачи;
 Професионално отношение;
 Познаване на нормативната уредба;
 Доставяне на резултати в посочените времеви рамки.

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
• Възможност за професионално и личностно развитие;
• Ясно дефинирани кариерни пътеки;
• Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;
• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
• Работа в приятелскa и динамична среда;
• Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;
• Карта Multisport на преференциална цена;
• Преференции при ползване на банковите ни продукти.

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

Запознат съм с Политика за защита на личните данни на Пощенска банка
Препрати
25.07.2022
Пощенска банка
Пощенска банка има 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна, универсална банка, четвърта по активи и водещ фактор в нововъведенията и формирането на тенденциите в банковия сектор в страната.
  • calendar_today Основана 1991
  • people_alt 3000 служители
Проблем с обявата
Обява: Експерт Обслужване и подпомагане на бизнеса в отдел Оперативна ефективност
Организация: Пощенска банка
Ключ:
Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.