Известия за новите обяви от ГРЕСИЯ 2 ЕООД
23.06.2022
Шофьор-мотокарист за магазин, ГРЕСИЯ 2 ЕООД
  • location_onСтара Загора
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 1000 до 1200 BGN (Нето)

Шофьор-мотокарист за магазин

Ако желаете да станете част от една от най-бързо развиващите се фирма за обзавеждане на бани в България и поддържаща доброто си име вече 15 години, можете да кандидатствате по свободната ни позиция в момента.

Във връзка с новооткриващ се магазин в град Стара Загора, фирма Гресия 2 ЕООД, търси да назначи човек, за позициятя шофьор-мотокарист, отговарящ за един магазин

Отговорности:

- разтоварване на стока с мотокар 2 пъти в седмицата
- подреждане на стока с мотокар
- сортиране и издаване на стока по съответни поръчки;
- следи качеството, количеството на постъпващите в склада стоки;
- доставя стока до адрес на клиента в гр. Стара Загора
- грижа за поверения му автомобил
- грижа за склада на магазина

Изисквания:

опит в работа с мотокар
шофьорска книжка категория "Б" и опит в шофирането
желание за работа в склад;
концентрация и внимание към детайлите;
коректност и организираност;
спазване на работното време;
опит на подобна позиция не е задължителен, но би бил предимство

От нас очаквайте:

трудов договор, съгласно българското законодателство
разнообразна работа в утвърдена фирма;
добро възнаграждение
млад екип и добро отношение
5 работни + 2 почивни дни!

Допълнителни придобивки:

- фирмата поема разходите при допълнителни квалификационни курсове на служителите си
- специални цени и отстъпки за служителите на фирмата и семействата им
- паричен бонус при раждане на дете
- допълнително здравно осигуряване
- 2 дни допълнителен отпуск + паричен бонус специално за рождения ден на нашите служители

Заплата 1000.00лв - 1200.00 на месец НЕТО!!!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Назначения кандидат ще сключи договор с фирма Гресия 2 ЕООД
Препрати
23.06.2022
ГРЕСИЯ 2 ЕООД
Търговия