Известия за новите обяви от АСМ ЕООД
23.06.2022
Търговски представител-Агроном Регион Враца, АСМ ЕООД
  • location_onВраца
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Търговски представител-Агроном Регион Враца

AСМ ЕООД е лидер в дистрибуцията на препарати за растителна защита (ПРЗ), семена за посев, минерални и листни торове в България. Компанията се гордее с богатата си продуктова гама от най-добрите препарати, хибридни семена, минерални и листни торове на водещите световни производители. АСМ е сред най-големите в страната търговци и износители на земеделска продукция: пшеница, царевица, маслодаен слънчоглед, шарен слънчоглед и рапица.

Фирмата търси да назначи Търговски представител за регион Враца-Видин-Монтана.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Изгражда и поддържа мрежа от клиенти;
• Регулярни посещения по маршрут с планирани срещи и цели;
• Грижи се за повишението на продажбите в поверения район;
• Познава и следи пазара на търгуваните продукти;
• Търси потенциални възможности за увеличение на успеха;
• Преговори относно асортимент, цени, доставки и срокове на плащане;
• Изготвя оферти;
• Консултира клиентите относно предлаганите продукти;
• Отговаря за доброто име на компанията и коректно отношение към клиентите.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше образование, Агрономство-предимство;
• Опит на подобна позиция-предимство;
• Опит в сектора на земеделието - предимство;
• Опит и познаване на пазара с ПРЗ, семена и торове – предимство;
• Умения за търговски преговори, презентации и бизнес комуникация;
• Основни познания и работа с търговска математика;
• Инициативност, организираност и самостоятелност при вземане на решения;
• Отговорност, корпоративна дисциплина и лоялност;
• Сътрудничество и работа в екип;
• Желание за учение и развитие на уменията за позицията;
• Владеене на английски език-предимство;
• Компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel, Power Point).

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможност за професионално развитие;
• Работа в утвърдена компания и в екип от професионалисти;
• Отлични условия на труд;

Ако нашето предложение Ви интересува и отговаряте на посочените изисквания, можете да кандидатствате като изпратите автобиография и актуална снимка.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, ще се свържем само с одобрените кандидати.
Препрати
23.06.2022